Środek na komary, muchy, pluskwy, mrówki, karaluchy HARD KILLER 250 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 99,00 zł 99.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.42
Producent: Erpol
Kod produktu: 1771

Opis

HARD KILLER® Fly&Mosquito
SKUTECZNY I WYDAJNY OPRYSK
NA KOMARY, MUCHY, KARALUCHY, MRÓWKI I PLUSKWY 250 ML


SKUTECZNE ODKOMARZANIE
EFEKTYWNE ZWALCZANIE INSEKTÓW

 

bardzo wydajny - na 500 m²

bardzo skuteczny - efekt nawet do 2 miesięcy

bezpieczny dla ludzi i zwierząt

do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń

 

OPIS PRODUKTU

Preparat HARD KILLER® Fly&Mosquito stosuje się do zwalczania owadów latających takich jak: komary (komary tygrysie), muchy oraz owadów biegających i pełzających, takich jak: karaluchy, prusaki, mrówki, rybiki, pluskwy. Produkt polecamy również do zwalczania kleszczy.

ZASTOSOWANIE

Preparat HARD KILLER® Fly&Mosquito może być efektywnie stosowany w celu zwalczania tych szkodników wewnątrz pomieszczeń: w budynkach mieszkalnych, gospodarstwach rolniczych, budynkach publicznych, zakładach przetwórstwa żywności (w domach, szkołach, żłobkach, przedszkolach, siłowniach, koszarach, kinach, teatrach, poczekalniach, stacjach i lotniskach, stołówkach, hotelach, restauracjach, szpitalach - w obszarach niezwiązanych z działalnością kliniczną, domach opieki i spokojnej starości, w wiatach, budynkach gospodarczych, w budynkach gospodarstwa rolnego - takich jak stodoły, stajnie, mleczarnie i w dojarniach) oraz na zewnątrz tych pomieszczeń: ściany zewnętrzne, fundamenty, tarasy, szczeliny okienne, podjazdy, chodniki, ścieżki, parkingi, przy pojemnikach na odpady. Preparat może być stosowany w pomieszczeniach zamkniętych, oraz na zewnątrz pomieszczeń metodą malowania, lub jako roztwór wodny, rozprowadzany pompą ciśnieniową ręczną, bądź atomizerem z napędem silnikowym.

SPOSÓB UŻYCIA

Należy właściwie wyznaczyć obszar objęty zabiegiem. HARD KILLER® Fly&Mosquito stosuje się jako płynną emulsję, w następujących dawkach:

  • owady latające w pomieszczeniach wewnętrznych:

Przygotować roztwór 1% (100 ml na 10 l wody) w zależności od wielkości powierzchni i ilości szkodników. Rozprowadzać na ścianach, podłogach, żaluzjach itp. Większa dawka wskazana jest do zwalczania much.

  • owady latające na zewnątrz:

Przygotować roztwór 1% (100 ml na 10 l wody) i rozprowadzać go na zewnętrznych ścianach budynków, chodnikach, pod krzewami i żywopłotami itp.

  • owady biegające i pełzające w pomieszczeniach wewnętrznych:

Przygotować roztwór 1% (100 ml na 10 l wody) w zależności od wielkości powierzchni i ilości szkodników. Rozprowadzać na podłodze, w kątach, zakamarkach, szczelinach, listwach przypodłogowych itp. Większa dawka wskazana jest do zwalczania karaluchów.

  • owady biegające i pełzające na zewnątrz:

Przygotować roztwór 1% (100 ml na 10 l wody) i rozprowadzać go na zewnętrznych ścianach budynków, chodnikach, pod krzewami i żywopłotami itp.

Dla poprawy skuteczności zabiegów oraz uzyskania efektu przedłużonego działania polecamy stosować z nośnikami np. EKOFOG - do nabycia osobno.

Okres od zastosowania produktu, do uzyskania skutku biobójczego: produkt aplikowany w dawce 50 ml na m² = 5l na 100 m² powoduje śmiertelność owadów latających po 9 do 32 min., a biegających po 10 do 184 min. od zastosowania.

Przed rozpoczęciem zabiegu należy usunąć wszystkie niezabezpieczone szczelnym opakowaniem artykuły spożywcze i pasze, a także zwierzęta hodowlane i domowe, oraz zabawki, nieopakowane naczynia i inne przedmioty użytkowe. Ściany pomalowane produktem zabezpieczyć przed dostępem małych dzieci. Malować powyżej 1,20 m wysokości w przedszkolach, szkołach i żłobkach.

Niezbędny czas wentylacji pomieszczeń: 50 minut.

Jak prawidłowo wykonać zabieg odkomarzania:

Zabiegi zwalczania komarów wykonujemy późnym popołudniem, najlepiej ok godz. 18 wtedy komary wykazują największa aktywność. Oprysk na komary można wykonać za pomocą tradycyjnego opryskiwacza ciśnieniowego lub spalinowego. Najskuteczniejszym oraz najwydajniejszym są jednak zabiegi wykonane za pomocą zamgławiacza termicznego. Opryskujemy w szczególności elewację budynku, zacienione miejsca, oraz miejsca gromadzenia się owadów. Najczęściej są to zarośla, wysokie trawy, krzewy, tuje itp. W większości przypadków działanie oprysków widoczne jest niemalże natychmiast.


skład: cypermetryna 10,25 g/100 g
numer pozwolenia: 7556/18

Opinie o produkcie (2)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

6 czerwca 2019

Dobry oprysk na komary, szybki efekt..

24 czerwca 2020

Produkt jest świetny, polecam :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium