Środek na muchy do rozsypywania lub malowania wabiący BAYER QUICK BAYT 2 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 389,00 zł 389.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: BAYER
Kod produktu: 2997

Opis

BAYER QUICK BAYT
SILNIE WABIĄCA TRUTKA NA MUCHY


DO ROZSYPYWANIA LUB MALOWANIA
W GOSPODARSTWACH WIEJSKICH LUB BUDYNKACH GOSPODARCZYCH

 

✅ wabiący - zawiera silny wabik na muchy

skuteczny - substancja czynna imidachlopryd

✅ wydajny

✅ do użytku wewnątrz pomieszczeń

do malowania lub rozsypywania

✅ gotowy do użycia


OPIS PRODUKTU

BAYER QUICK BAYT to preparat do zwalczania much wewnątrz pomieszczeń, w których przebywają zwierzęta oraz wewnątrz miejsc przechowywania odchodów zwierzęcych. Środek zawiera specjalną kombinację składników atrakcyjnych dla much i powodujących lepsze pobieranie preparatu. Właściwości wabiące preparatu są dodatkowo potęgowane przez cukier stanowiący jego bazę oraz przez kolor, co w efekcie zapewnia bardzo dobrą konsumpcję trutki. Działanie preparatu rozpoczyna się bardzo szybko i w krótkim czasie prowadzi do znacznej redukcji populacji much. Produkt wykazuje działanie pokarmowe.

SPOSÓB UŻYCIA

Metoda malowania:

W przypadku stosowania produktu w postaci rozcieńczonej, roztwór roboczy nanosić pędzlem lub wałkiem w formie pasów lub plam na elementy drewniane, tekturowe lub tekstylne o łącznej powierzchni około 1 m². Powierzchnie pomalowane produktem zawieszać lub umieszczać w miejscach, na których gromadzą się muchy (tj. ściany, słupy, filary, ramy okienne itp.). 1 m² powierzchni potraktowanej preparatem zabezpiecza pomieszczenia o powierzchni 100 m² .

Metoda rozsypywania w karmnikach/pułapkach:

W przypadku stosowania produktu w postaci nierozcieńczonej, granulat umieścić bezpośrednio w pułapkach. Pułapka (200 g) zabezpiecza pomieszczenia o powierzchni 100 m². Przynętę należy rozsypywać bezpośrednio z pojemnika do pułapki (np. płytkie naczynia), tak aby poszczególne granulki leżały blisko siebie tworząc pojedynczą warstwę. Najlepsze efekty osiąga się wykładając przynętę w wielu miejscach. Należy unikać miejsc zimnych lub suchych, ponieważ muchy wybierają ciepłe miejsca do odpoczynku. Jeszcze lepszy rezultat można osiągnąć delikatnie zwilżając preparat wodą w wyłożonych pułapkach. Stosowanie preparatu należy rozpocząć na początku sezonu aby zapobiec wykształceniu się licznej populacji much. Jednokrotna aplikacja produktu w pomieszczeniu (100 m²) pozwala na zniszczenie populacji much. Produkt wykazuje skuteczność do 8 tygodni od zastosowania. Minimalna przerwa między zabiegami to 21 dni. Nie używać więcej niż 8 razy w okresie 12 miesięcy.


skład: imidachlopryd 5 g/kg, Muscalure 1 g/kg
numer pozwolenia: PL/2017/0273/MR

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium