Środek na pluskwy, karaluchy, pająki, muchy, osy do powierzchni porowatych K-OTHRINE PARTIX 250 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 189,00 zł 189.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.22222
Producent: BAYER
Kod produktu: 2780

Opis

K-OTHRINE PARTIX™ 250ML
ŚRODEK DO APLIKACJI NA POWIERZCHNIACH POROWATYCH


NIEZWYKLE MOCNY PREPARAT
NA PRUSAKI, KARALUCHY, PLUSKWY, PAJĄKI, MUCHY I OSY

 

doskonała skuteczność nawet na porowatych powierzchniach

✅ równomierna dystrybucja i większa biodostępność substancji czynnej do 12 tygodni

✅ świetne efekty w zwalczaniu szerokiej gamy szkodników, łącznie z pluskwami

znaczne zmniejszenie poziomów stężenia substancji czynnej w środowisku

 

OPIS PRODUKTU

Środek K-OTHRINE PARTIX™ to pierwszy zarejestrowany produkt z nową technologią formulacji Partix™, który stanowi potężne narzędzie do zwalczania szerokiego spektrum szkodników na każdej powierzchni. Deltametryna stanowiąca substancję czynną produktu K-OTHRINE PARTIX™ znana jest z dużej skuteczności w zwalczaniu szerokiej gamy szkodników owadzich. Zaawansowana technologia Partix™ zapewnia szybki efekt porażenia. Środek wykazuje doskonałą skuteczność i stabilność w wysokich temperaturach, nie powoduje nieprzyjemnego zapachu, umożliwiając dyskretne stosowanie. Porowate powierzchnie, takie jak niemalowane drewno, tynk strukturalny, beton można znaleźć w niemal każdym środowisku. Obecnie dostępne formulacje nie zapewniają dobrych wyników na tych powierzchniach ze względu na wchłanianie i utratę substancji czynnej w szczelinach. Dzięki nowej technologii formulacji Partix™ substancja czynna jest wbudowywana do 10 razy większych cząstek, dzięki czemu nie zostaje wchłonięta i utrzymuje się na powierzchni.

Cząstki zawierające substancję czynną są także w stanie stałym i mają nieregularne kształty, co zapewnia ich równomierne rozmieszczenie na powierzchni, na której pozostają nawet do 12 tygodni, a to oznacza:

  • większą ilość substancji czynnej dostępnej do wychwycenia przez owady
  • zmniejszoną konieczność ponownej aplikacji i ponawiania wezwań
  • doskonałe i powtarzalne wyniki na wszystkich powierzchniach przy każdym zastosowaniu

Produkt wykazuje skuteczność do:

  • 12 tygodni w przypadku zwalczania karaczanów i pluskiew
  • 8 tygodni w przypadku zwalczania pająków
  • 5 tygodni w przypadku zwalczania much w spoczynku
  • od 1 do 2 tygodni w przypadku całkowitej eliminacji gniazda os

ZASTOSOWANIE

Preparat K-OTHRINE PARTIX™ może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, komercyjnych, przemysłowych, biurowych, użyteczności publicznej: barach, restauracjach, hotelach w zakładach przetwórstwa spożywczego, piekarniach, blokach mieszkalnych, hotelach, restauracjach, magazynach. Produkt może być stosowany do dezynsekcji w szpitalach, żłobkach, przedszkolach jednak przy przestrzeganiu szczególnych środków ostrożności zabiegów dezynsekcyjnych; nie wolno wykonywać w obecności osób trzecich. K-OTHRINE PARTIX™ może być także stosowany do zwalczania much, w budynkach inwentarskich i zabudowaniach gospodarczych.

SPOSÓB UŻYCIA

Zwalczanie populacji karaczanów, pająków oraz much w spoczynku:

roztwór roboczy (5 ml produktu rozpuszczonego w wodzie do uzyskania objętości 1 l) nanosić przez oprysk w dawce 50 ml na powierzchni 1 m2 (6,25 mg deltametryny na m2).


Zwalczanie populacji pluskiew:

pierwszy zabieg: roztwór roboczy (10 ml produktu rozpuszczonego w wodzie do uzyskania objętości 1 l) nanosić przez oprysk w dawce 50 ml na powierzchni 1 m2 (12,5 mg deltametryny na m2);
drugi zabieg (po 4 dniach): roztwór roboczy (5 ml produktu rozpuszczonego w wodzie do uzyskania objętości 1 l) nanosić przez oprysk w dawce 50 ml na powierzchni 1 m2 (6,25 mg deltametryny na m2).


Zwalczanie populacji os w wolnowiszących gniazdach:

roztwór roboczy (10 ml produktu rozpuszczonego w wodzie do uzyskania objętości 1 l) nanosić poprzez oprysk w dawce 200 ml na gniazdo (50 mg deltametryny na gniazdo).

Stosowany sprzęt napełnić połową wymaganej ilości wody. Dodać odmierzoną ilość produktu. Dopełnić wodą do uzyskania wymaganego rozcieńczenia i wymieszać. Aplikować za pomocą sprzętu wytwarzającego oprysk o ciśnieniu 1-3 barów o wielkości kropli powyżej 100 μm.

Jednokrotna aplikacja produktu pozwala na zniszczenie populacji karaczanów, pająków, much w spoczynku i os w wolnowiszących gniazdach. Dwukrotna aplikacja produktu pozwala na zniszczenie populacji pluskiew.


skład: deltametryna 2,45%
numer pozwolenia: PL/2018/0310

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium