przewin

Storm Secure gotowa do użycia kostka FLOKUMAFEN na MYSZY i SZCZURY 3 kg

TRUTKI i WABIKI
135
PLN
Storm Secure gotowa do użycia kostka FLOKUMAFEN na MYSZY i SZCZURY 3 kg
Storm Secure gotowa do użycia kostka FLOKUMAFEN na MYSZY i SZCZURY 3 kg
in_stock
Dostępność
duża ilość
Wysyłka w
3 dni
Ocena:
(Ilość ocen: 3)
Kod produktu:
423
Cena: 135,00 zł
Cena netto: 125,00 zł
szt

STORM SECURE
GOTOWA DO UŻYCIA KOSTKA

FLOKUMAFEN NA MYSZY I SZCZURY 3 KG


NAJLEPSZY WYBÓR WŚRÓD TRUTEK
PRZEZNACZONA DO PROFESJONALNEGO ZWALCZANIA GRYZONI

 

  • szczególnie przydatna w warunkach podwyższonej wilgoci,
  • najszybciej działający preparat do profesjonalnego stosowania,
  • dostarcza śmiertelną dawkę po pierwszym pobraniu,
  • oszczędza nakłady i czas wykonania zabiegu deratyzacji,
  • skuteczny wobec populacji odpornych na inne antykoagulanty.

 


OPIS PRODUKTU

Storm Secure to gotowy do użycia produkt gryzoniobójczy w postaci bloczków woskowych, przeznaczony do zwalczania myszy domowej (Mus musculus/domesticus), szczura wędrownego (Rattus norvegicus) i szczura śniadego (Rattus rattus). Wykazuje również działanie  na myszy i szczury odporne na antykoagulanty pierwszej generacji, np. warfaryna, na szczury wędrowne odporne na antykoagulanty drugiej generacji: difenakum i bromadiolon, oraz na myszy odporne na bromadiolon. Preparat przeznaczony do stosowania przez profesjonalistów. Zawiera substancję czynną flokumafen.

Bloczki woskowe z rozdrobnionymi ziarnami zbóż o masie 20 g, zawierające flokumafen. Charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami smakowymi, zawierają substancję chroniącą przed pleśnią, co przedłuża ich przydatność i trwałość, gdy są stosowane wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Rozmiar bloczków jest tak dobrany, że umożliwia szybkie i łatwe ich umieszczanie oraz usuwanie bez ryzyka zanieczyszczenia najbliższego środowiska. Bloczki mają centralnie umieszczone otwory służące do bezpiecznego mocowania. Szczególnie użyteczne w szerokim zakresie zastosowań komercyjnych.

ZASTOSOWANIE

Storm Secure jest przeznaczony do stosowania wewnątrz i wokół budynków oraz w kanałach ściekowych.

SPOSÓB UŻYCIA

Zwalczanie szczurów:

Wykładać po 2-3 bloczki preparatu (40-60 g przynęty) w karmnikach deratyzacyjnych lub w zabezpieczonych punktach z przynętą, rozmieszczonych co 5-10 m (w zależności od poziomu infestacji tzn. liczebności (gryzoni).

Zwalczanie szczura wędrownego w kanałach ściekowych:

Wykładać po 5-10 bloczków preparatu (100-200 g przynęty) przytwierdzonych za pomocą drutu na każdy punkt z przynętą (w zależności od poziomu infestacji tzn. liczebności (gryzoni).

Zwalczanie myszy:

Wykładać po 1 bloczku preparatu (20 g przynęty) w karmnikach deratyzacyjnych lub w zabezpieczonych punktach z przynętą, rozmieszczonych co 1-2 m (w zależności od poziomu infestacji tzn. liczebności (gryzoni).

Zaleca się stosowanie Storm Secure w w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach deratyzacyjnych. Karmniki te powinny być przytwierdzone do podłoża, ściany lub innego stałego elementu. W przypadku, gdy karmnik deratyzacyjny nie może być zastosowany, przynętę należy umieścić tak, aby organizmy niebędące przedmiotem zwalczania nie mogły do niej dotrzeć. W przypadku stosowania w kanałach ściekowych przynęta powinna zostać umieszczona w taki sposób, by uniemożliwić jej przypadkowe przemieszczenie lub zalanie. Karmniki należy wyraźnie oznakować tak aby było oczywiste, że zawierają one produkty gryzoniobójcze i nie wolno przy nich manipulować. Zabezpieczyć przynętę w taki sposób, aby nie mogła być ona wynoszona. Należy prowadzić regularne (po 4, 7 dniach, i następnie co 7 dni) inspekcje punktów, w których wyłożona jest przynęta, uzupełniać przynętę zjedzoną i wymienić  każdą przynętę uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną. Jeżeli w kontrolowanym punkcie przynęta została całkowicie pobrana należy w danej lokalizacji zwiększyć liczbę punktów z wyłożoną przynętą lub zwiększyć częstotliwość sprawdzania danego punktu. Preparat uzupełniać w punktach do momentu, gdy zakończy się jego ubywanie. Preparat należy rozmieszczać w miejscach gnieżdżenia i żerowania gryzoni: przy otworach do nor, wzdłuż ścieżek przemieszczania, w zakamarkach (jak np. ubytki ścian), w miejscach, gdzie gryzonie mogą znaleźć pożywienie, oraz w miejscach pogryzionych wskazujących na ich aktywność. Efekt gryzoniobójczy pojawia się po 3-8 dniach od pobrania przez gryzonia śmiertelnej dawki przynęty. Śmiertelna dawka jest najczęściej pobrana podczas pierwszego kontaktu gryzonia z preparatem.


skład: flokumafen 0,05 g/kg (0,005%)
numer pozwolenia: PL/2014/0019/MR

Pliki do pobrania

Opinie o produkcie (0)

Sposoby płatności

Zlokalizuj przesyłkę

Dzięki szczegółowym aktualizacjom w czasie rzeczywistym widzisz jak przesyłka porusza się siecią DHL.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
wypisz się »

Facebook

Jeśli lubisz naszą firmę, polub nas na Facebooku!

Zobacz, gdzie znajdują się nasze sklepy

 

CENTRUM
sklep stacjonarny

al. Solidarności 113d 
na tyłach Kina FEMINA
tel. (22) 846-15-83

Godziny otwarcia

Pon-Pt 10:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 15:00
(sobota w sezonie letnim)


ZOBACZ, JAK DOJECHAĆ »

 

BIAŁOŁĘKA
zamówienia internetowe

ul. Czarnocińska 25
wjazd od ul. Drogowej
tel. (22) 846-15-83

Godziny otwarcia

Pon-Pt 9:00 - 18:00
Sobota nieczynne


ZOBACZ, JAK DOJECHAĆ »

Sklep internetowy Shoper.pl