TIBON PUŁAPKA LEPOWA z atraktantem na MYSZY i SZCZURY 31x15 cm

Dostępność: brak towaru
Cena: 5,49 zł 5.49
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: DEXA
Kod produktu: 1712

Opis

PUŁAPKA LEPOWA
Z SILNYM ATRAKTANTEM
NA MYSZY I SZCZURY


PUŁAPKA LEPOWA NA MYSZY i SZCZURY
ZAWIERA WYJĄTKOWO MOCNY KLEI I SILNY ATRAKTANT

 

  • wysoce skuteczna w zwalczaniu gryzoni,
  • zawiera wyjątkowo mocny klej i silny atraktant,
  • duża powierzchnia klejąca: 310x150 mm.

 


OPIS PRODUKTU

Pułapka klejowa na myszy i szczury TIBON posiada właściwości wabiące dzięki zastosowaniu atraktantu pokarmowego. Łatwa w użyciu, niezawodna, bardzo skuteczna w odławianiu szkodników. Pułapkę można używać w dwóch postaciach: rozłożoną na płasko lub złożoną w niewielki "tunelik". Złożona pułapka zajmuje mniej miejsca, chroni powierzchnię klejącą przed zabrudzeniem, oraz stwarza dla gryzoni rodzaj "schronienia", dzięki czemu odławianie jest jeszcze skuteczniejsze.

ZASTOSOWANIE

Pułapka lepowa może być stosowana w miejscach, gdzie tradycyjne trutki chemiczne, czy mechaniczne są niewskazane, lub wręcz zakazane.

SPOSÓB UŻYCIA

Powierzchnia klejąca pułapki zabezpieczona jest papierem silikonowanym, który należy odkleić przed użyciem. Pułapkę od wystawienia należy stosunkowo często doglądać, celem ograniczenia cierpień zwierzęcia. W momencie schwytania się gryzonia na powierzchni klejowej pułapki - należy go w sposób humanitarny i szybki uśmiercić, a następnie przekazać do służb utylizacyjnych. Należy również pamiętać o tym, że z racji bardzo silnych własności wabiących i klejących, pułapka stanowi realne zagrożenie dla zwierząt domowych.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium