TICKLESS Ultradźwiękowa ochrona przed kleszczami dla dzieci i niemowląt KID beżowy

Dostępność: brak towaru
Cena: 139,00 zł 139.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 2369

Opis

Ultradźwiękowa ochrona przed kleszczami -TICKLESS KID

Skuteczny urządzenie przeciw kleszczom, emituje fale ultradźwiękowe bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych!

Urządzenie chroniące przed kleszczami, generuje impulsy akustyczne chroniące przed pasożytami takimi jak pajęczaki i pchły!

 

✅ bezpieczeństwo dla dzieci i dorosłych - dzięki emisji nieszkodliwych dla ludzi ultradźwięków, TICKLESS KID zapewnia skuteczną ochronę przed kleszczami bez konieczności stosowania szkodliwych substancji chemicznych,

✅ długotrwała ochronna - ultradźwiękowe urządzenie na kleszcze pozostaje aktywne przez co najmniej 6 miesięcy od uruchomienia,

✅ mobilność i komfort zastosowania - mały rozmiar i lekka konstrukcja urządzenia umożliwia jego łatwe zawieszenie przy dziecku lub noszenie przy sobie podczas różnych aktywności na świeżym powietrzu,

✅ łatwość użytkowania - prosty sposób aktywacji poprzez wyjęcie zawleczki oraz brak konieczności włączania i wyłączania sprawiają, że urządzenie na kleszcze jest wygodne w użyciu,

✅ wysoka skuteczność - TICKLESS KID intensywnie oddziałuje na zmysły kleszczy, zaburzając ich zdolność do postrzegania, co sprawia, że człowiek staje się dla nich niewidoczny.

Bezpieczna aktywność na świeżym powietrzu - TICKLESS KID chroni Twoje dziecko przed kleszczami bez używania toksycznych substancji!

Opis produktu:

TICKLESS KID to innowacyjne urządzenie zapewniające kompleksową ochronę przed kleszczami, specjalnie zaprojektowane z myślą o najmłodszych, ale również skuteczne dla osób dorosłych. Urządzenie ultradźwiękowe emituje impulsy o częstotliwości 40 kHzktóre mają zdolność zakłócania głównego organu zmysłowego u kleszczy, znanego jako narząd Hallera. Kleszcze wykorzystują go do precyzyjnego namierzania swojej ofiary. Emitowane przez urządzenie ultradźwięki są całkowicie nieszkodliwe dla ludzi oraz zwierząt domowych, jednakże sprawiają, że kleszcze tracą zdolność do precyzyjnej identyfikacji potencjalnego żywiciela.

W rezultacie pasożyty znajdujące się w zasięgu ultradźwięków emitowanych przez TICKLESS KID stają się zdezorientowane i nie są w stanie wykryć swojej ofiary. Dodatkowo, produkt wykazuje skuteczność również w ochronie przed pchłami. Skuteczny obszar ochrony obejmuje promień o długości około 1,5 metra. TICKLESS KID nie emituje substancji toksycznych, co czyni go całkowicie bezpiecznym dla zwierząt domowych oraz ludzi, w tym dla kobiet w ciąży, małych dzieci, osób z rozrusznikiem serca, oraz dla wszystkich tych, którzy poszukują bezpiecznej alternatywy dla tradycyjnych repelentów.

Zastosowanie:

TICKLESS KID to niezastąpione narzędzie zapewniające ochronę przed kleszczami w różnorodnych sytuacjach, szczególnie podczas aktywności na świeżym powietrzu oraz podczas rekreacji i wypoczynku. Podczas spacerów w parku, na łące czy w lesie, TICKLESS KID gwarantuje bezpieczeństwo Twojemu dziecku, pozwalając mu swobodnie cieszyć się aktywnością.

Dzięki ultradźwiękowemu urządzeniu na kleszcze możesz mieć pewność, że Twoje dziecko jest chronione przed niebezpiecznymi pasożytami nawet w najbardziej zalesionych obszarach. Podczas rodzinnych pikników, grilla czy spotkań na łonie natury, TICKLESS KID stanowi niezawodną barierę chroniącą przed niechcianymi pasożytami w postaci kleszczy i pcheł.

Bezpieczne kroki, szczęśliwe dziecko - dzięki TICKLESS KID, żaden kleszcz nie zakłóci Waszych wspólnych chwil spędzonych na świerzym powietrzu!

Sposób użycia:

Zaleca się zawieszenie urządzenia przy dziecku, na przykład na ubraniu lub plecaku, tak aby było ono w zasięgu działania TICKLESS KID. Ważne jest, aby nie zakrywać urządzenia, ponieważ emisja ultradźwięków powinny się swobodnie rozchodzić. W celu aktywowania urządzenia, należy wyjąć zawleczkę, co spowoduje migotanie diody. Po tej czynności urządzenie na kleszcze rozpocznie swoje działanie. Należy pamiętać, że TICKLESS KID pozostanie aktywne przez co najmniej 6 miesięcy, gdyż nie ma możliwości jego wyłączenia.

Urządzenie TICKLESS KID jest odporne na wilgoć (IP13), jednak zaleca się unikanie bezpośredniego kontaktu z wodą. Ochrona przeciw kleszczom nie jest skuteczna, gdy urządzenie jest mokre. W przypadku zamoczenia, należy pozostawić urządzenie w przewiewnym miejscu do jego całkowitego wyschnięcia. Ze względu na obecność małych części istnieje ryzyko zadławienia, szczególnie dla dzieci w wieku do 36 miesięcy. Dlatego zaleca się stosowanie TICKLESS KID pod nadzorem osoby dorosłej.

Regularnie sprawdzaj stan urządzenia, naciskając przycisk. Migotanie diody po jego naciśnięciu świadczy o prawidłowym działaniu urządzenia ultradźwiękowego. Produkt zawiera jednorazową, niewymienną baterię, a po jej wyczerpaniu urządzenie nie chroni przed kleszczami oraz nie nadaje się do dalszego użytkowania.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium