Trutka granulat na myszy i szczury bromadiolon STRONG 25 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 399,00 zł 399.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: STRONG
Kod produktu: 1899

Opis

STRONG BROMADIOLON GRANULAT
TRUTKA NA MYSZY I SZCZURY 25 KG


BARDZO SKUTECZNA TRUTKA NA MYSZY I SZCZURY
W 100% SKUTECZNA PO JEDNORAZOWYM SPOŻYCIU

 

✅ wygodna aplikacja - gotowy do użycia zatruty granulat

✅ wysoka skuteczność - wystarczy jednorazowe pobranie

uniwersalne zastosowanie - wewnątrz i na zewnątrz budynków, oraz na terenach otwartych

zawiera bitrex - substancję zniechęcającą do przypadkowego spożycia

 

OPIS PRODUKTU

STRONG BROMADIOLON GRANULAT to bardzo skuteczny środek gryzoniobójczy w formie granulatu do zwalczania myszy i szczurów. Gryzonie po przyjęciu dawki preparatu giną bezstresowo z powodu wewnętrznego krwotoku długo po spożyciu (produkt nie prowadzi do zgonu przed upływem 48 godzin, nawet po spożyciu dużej dawki) i daleko od miejsca wyłożenia.

Tym sposobem inne gryzonie nie stają się podejrzliwe i nadal spożywają przynętę aż do całkowitej eksterminacji. Preparat zawiera bromadiolon - w 100% śmiertelny już po jednorazowym spożyciu. Dodatkowo, aby zapobiec przypadkowemu połknięciu trutki, w jej składzie znajduje się gorzka substancja - bitrex - niewykrywalna dla gryzoni.

ZASTOSOWANIE

Preparat dla użytku profesjonalnego STRONG BROMADIOLON GRANULAT jest przeznaczony do zwalczania myszy domowej (mus musculus), szczura wędrownego (rattus norvegicus) oraz szczura śniadego (rattus rattus) wewnątrz i wokół budynków, oraz na terenach otwartych.

SPOSÓB UŻYCIA

Zwalczanie myszy: wykładać w porcjach po 40 g w karmniku deratyzacyjnym, umieszczonym na każde 100 m².

Zwalczanie szczurów: wykładać 60-100 gramowe porcje granulatu w karmniku deratyzacyjnym, umieszczonym na każde 100 m².

Dozwolone jest jedynie stosowanie produktu w dostępnych w sprzedaży, zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach deratyzacyjnych. Karmiki te powinny być przytwierdzone do podłoża i oznakowane tak, aby było oczywiste, że zawierają produkty gryzoniobójcze. Nie dotykać produktu gołymi rękami, stosować odpowiednie rękawice ochronne.

skład: bromadiolon 0,05 g/kg (0,005%), benzoesan denatonium 0,01 g/kg (0,001%), substancje wabiące
numer pozwolenia: PL/2015/0182/MR PATENRAT PELLET
pojemność: 25 kg

Wybierz oryginalny i sprawdzony produkt STRONG - trutki cenione w całej Europie, stosowane przez profesjonalistów zajmujących się deratyzacją. STRONG to połączenie wysokiej trwałości i zabójczej skuteczności! STRONG pozwala na wysoką skuteczność zwalczania przy zachowaniu niskich kosztów zabiegu!

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

P102 Chronić przed dziećmi. P202 Nie używać przed zapoznaniem się i zrozumieniem wszystkich środków bezpieczeństwa. P260 Nie wdychać pyłu. P270 Nie jeść, nie pić i nie palić podczas używania produktu. P280 Stosować rękawice ochronne. P308+P313 W PRZYPADKU narażenia lub styczności: zasięgnąć porady lekarza. P501 Zawartość/pojemnik usuwać do uprawnionego zakładu unieszkodliwiania odpadów niebezpiecznych.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium