Trutka na MYSZY i SZCZURY fluorescencyjna kostka brodifakum RODIBROD 15 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 319,00 zł 319.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: ZAPI
Kod produktu: 2909

Opis

RODIBROD 

KOSTKA BRODIFAKUM 15 KG

BARDZO SKUTECZNA TRUTKA NA MYSZY
W 100% SKUTECZNA PO JEDNORAZOWYM SPOŻYCIU

 

  • bardzo skuteczna - w 100% śmiertelna
  • idealne połączenie smakowitości i odporności
  • otwór do umocowania przynęty
  • gotowa do użycia
  • technologia FLUO-NP
  • działa również gryzonie odporne na kumarynę i warfarynę
  • zabezpieczona przed przypadkowym spożyciem przez ludzi i zwierzęta domowe dzięki gorzkiej substancji

OPIS PRODUKTU

RODIBROD KOSTKA FLUO jest gotową do użycia przynętą w postaci bloczków 5 g do zwalczania myszy domowych, na wszystkich etapach rozwoju, zawierającą bardzo silny związek: brodifakum jako składnik aktywny, antykoagulant drugiej generacji wymagający pojedynczego spożycia. Wywołuje wewnętrzny krwotok, ale zawsze pojawia się on późno. Dzięki sposobowi działania śmierć gryzoni następuje bez wzbudzenia podejrzeń w stosunku do przynęty przez innych członków kolonii.

Formulacja bloczków w oparciu o technologię FLUO-NP: dzięki technologii pigmentów fluorescencyjnych przynęta może być łatwo zidentyfikowana nawet w złych warunkach oświetleniowych, jeśli jest oświetlona lampą UV. Gdy gryzonie zjadają przynętę, preparat fluorescencyjny sprawia, że odchody gryzoni są wyraźnie widoczne w świetle UV, co daje możliwość monitorowania aktywności gryzoni. Przynęta zawiera cukry i składniki pochodzenia pokarmowego, co czyni ją atrakcyjną dla wspomnianych wcześniej gatunków gryzoni. Wiele krawędzi bloczku ułatwia konsumpcję przynęty, dzięki naturalnej zdolności gryzoni do gryzienia, a zawartość parafiny sprawia, że przynęta jest szczególnie odporna i nadaję się do stosowania w wilgotnych warunkach. RODIBROD KOSTKA FLUO ma centralny otwór do stabilnego zakotwienia w karmniku deratyzacyjnym . Ta funkcja pozwala monitorować zużycie przynęty i zmniejsza możliwość rozwłóczenia przynęty poza karmnik deratyzacyjny.

ZASTOSOWANIE

RODIBROD KOSTKA FLUO może być stosowany wewnątrz i w około budynków wiejskich, cywilnych i przemysłowych (w tym magazynach, dworcach, ładowniach statków), domach, piwnicach, garażach, szafach. Może być stosowany w zakładach dystrybucji energii i środkach transportu. Produkt zawiera środek awersyjny który pomaga zabiec spożyciu przez ludzi.


SPOSÓB UŻYCIA

RODIBROD KOSTKA FLUO to produkt gotowy do użycia do stosowania w odpornych na manipulację stacjach deratyzacyjnych (również w naszej ofercie). Trutkę należy wyłożyć w odpowiednich miejscach, zależnie od ilości gryzoni, a następnie przeglądać i uzupełniać w razie potrzeby.

Wysoka infestacja (duża liczebność organizmów  szkodliwych): Do 50 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość między stacjami powinna wynosić 2 m.

Niska infestacja (ma liczebność organizmów  szkodliwych): Do 50 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość między stacjami powinna wynosić 5 m.

skład: brodifakum 0,005 g/100 g (0,005%), substancja gorzka
numer pozwolenia: PL/2017/0303/MR

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Produkt jest przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych. Etykieta produktu może różnić się w zależności od dostawy.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium