Trutka na MYSZY i SZCZURY kostka brodifakum BEST RATTOX NEW 10 kg

Dostępność: brak towaru
Cena: 289,00 zł 289.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: BEST-PEST
Kod produktu: 2485

Opis

BEST RATTOX NEW
KOSTKA BRODIFAKUM
NA MYSZY I SZCZURY 10 KG


BARDZO SKUTECZNA TRUTKA NA MYSZY I SZCZURY
W 100% SKUTECZNA PO JEDNORAZOWYM SPOŻYCIU

 

  • bardzo skuteczna - w 100% śmiertelna
  • idealne połączenie smakowitości i odporności
  • gotowa do użycia
  • do profesjonalnego zastosowania

 

OPIS PRODUKTU

BEST RATTOX NEW jest gotową do użycia przynętą do zwalczania myszy (Mus musculus), lub szczurów (Rattus norvegicus) wewnątrz, oraz wokół budynków przez użytkowników profesjonalnych i profesjonalnych przeszkolonych w tym zakresie, a także w kanałach ściekowych do zwalczania szczurów przez użytkownika profesjonalnego przeszkolonego. Zawiera brodifakum - w 100% śmiertelny już po jednorazowym spożyciu.

ZASTOSOWANIE

BEST RATTOX NEW nawet w małych dawkach upośledza krzepnięcie krwi. Produkt jest przynętą gotową do użycia, wyłącznie do stosowania w odpornych na manipulację stacjach deratyzacyjnych, przez użytkownika profesjonalnego; dla użytkowników profesjonalnych przeszkolonych dodatkowo również do stosowania w punktach wykładania przynęty (w przypadku, gdy stacja deratyzacyjna nie może być stosowana, przynętę należy umieścić tak, aby organizmy niebędące przedmiotem zwalczania nie mogły do niej dotrzeć), także do stosowania metodą pulsacyjną, bezpośrednio do nor wokół budynków, a w przypadku zwalczania szczurów w kanałach ściekowych, przynętę należy zamocować, lub umieścić w taki sposób, aby uniemożliwić jej przypadkowe przemieszczanie, zalanie, lub kontakt ze ściekami.

SPOSÓB UŻYCIA

BEST RATTOX NEW to produkt gotowy do użycia. Trutkę należy wyłożyć w odpowiednich miejscach, zależnie od ilości gryzoni, a następnie przeglądać i uzupełniać w razie potrzeby. Przed zastosowaniem przynęty, należy przeprowadzić wstępne rozpoznanie terenu, na którym występują gryzonie, w celu właściwej identyfikacji gatunku gryzonia, miejsc aktywności, oraz ustalenia prawdopodobnej przyczyny i stopnia infestacji gryzoni. Przed rozpoczęciem zabiegu, należy usunąć inne potencjalne źródła pokarmu dla gryzoni (np. rozsypane ziarno, lub pozostałości żywności). Przed zastosowaniem produktu nie należy ingerować w środowisko bytowania gryzoni, gdyż może to mieć wpływ na zachowanie zwierząt i spożycie przynęty. Stacje deratyzacyjne powinny być umieszczone w bezpośrednim sąsiedztwie obszarów, w których zaobserwowano aktywność gryzoni (np. ścieżki, miejsca gniazdowania, miejsca karmienia zwierząt hodowlanych, otwory, nory). Tam, gdzie jest to możliwe, stacje deratyzacyjne należy przytwierdzić do podłoża, lub innych struktur. Stacje deratyzacyjne należy wyraźnie oznakować.

Dawka i częstotliwość stosowania:

Zwalczanie myszy (stosowanie przynęty w stacjach deratyzacyjnych, lub w punktach wykładania przynęty)

  • niska infestacja: 5-20 g przynęty na stację deratyzacyjną/punkt wykładania przynęty; jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna/punkt wykładania przynęty, minimalna odległość pomiędzy stacjami/punktami powinna wynosić 5 m.
  • wysoka infestacja: 5-20 g przynęty na stację deratyzacyjną/punkt wykładania przynęty; jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna/punkt wykładania przynęty, minimalna odległość pomiędzy stacjami/punktami powinna wynosić 2 m.

Zwalczanie szczurów (stosowanie przynęty w stacjach deratyzacyjnych, lub w punktach wykładania przynęty)

  • niska infestacja: 10-60 g przynęty na stację deratyzacyjną/punkt wykładania przynęty; jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna/punkt wykładania przynęty, minimalna odległość pomiędzy stacjami/punktami powinna wynosić 10 m.
  • wysoka infestacja: 10-60 g przynęty na stację deratyzacyjną/punkt wykładania przynęty; jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna/punkt wykładania przynęty, minimalna odległość pomiędzy stacjami/punktami powinna wynosić 5 m.

Stosowania do nor: 10-60 g przynęty na norę.

Stosowanie w kanałach ściekowych: 200-300 g przynęty na każde 30-50 m (nie więcej niż 300 g na studzienkę kanalizacyjną).

W przypadku użytkowników profesjonalnych, należy prowadzić regularne inspekcje stacji deratyzacyjnych (na początku okresu zwalczania myszy przynajmniej co 2-3 dni, szczurów przynajmniej co 5-7 dni, a w późniejszym okresie przynajmniej raz w tygodniu) w celu: określenia skuteczności produktu, oceny stanu stacji deratyzacyjnych, oraz usunięcia padłych gryzoni. Należy uzupełniać przynętę zjedzoną przez gryzonie. Stosując przynętę woków budynków, stacje deratyzacyjne powinny zabezpieczać przynętę przed działaniem warunków atmosferycznych, oraz należy rozmieszczać je w miejscach zabezpieczonych przed zalaniem. Wymieniać każdą przynętę uszkodzoną przez wodę, lub zanieczyszczoną.

Dodatkowe instrukcje dla stosowania produktu metodą pulsacyjną: uzupełniać przynętę zjedzoną przez gryzonie dopiero po 3 dniach od rozpoczęcia zabiegu deratyzacji, a następnie nie rzadziej, niż co 7 dni. Usuwać rozsypaną przynętę i padłe gryzonie.

Dodatkowe instrukcje dla stosowania produktu bezpośrednio do nor: Przynętę należy umieścić tak, aby dzieci i organizmy niebędące przedmiotem zwalczania nie mogły do niej dotrzeć. Aby ograniczyć możliwość rozniesienia przynęty, należy zakryć, lub zablokować wyjścia z nor, w których wyłożono produkt gryzoniobójczy.

Dodatkowe instrukcje dla stosowania produktu w kanałach ściekowych: przynętę należy umieścić w taki sposób, aby nie miała kontaktu z wodą i nie była wymywana przez wodę.

 

skład: brodifakum 0,005 g/100 g (0,005%)
numer pozwolenia: PL/2019/0371/MR

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Produkt jest przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium