Trutka na MYSZY i SZCZURY pasta RATIMOR BRODIFAKUM 25 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 835,00 zł 835.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: UNICHEM
Kod produktu: 2362

Opis

RATIMOR
BARDZO MOCNA I SKUTECZNA PASTA

BRODIFACOUM NA SZCZURY I MYSZY 25 KG


CHĘTNIE POBIERANA TRUTKA
SKUTECZNA NA SZCZURY I MYSZY

 

bardzo skuteczna - zabija po jednorazowym spożyciu

✅ szybkie działanie - pierwsze efekty zauważalne już po 2 dniach od spożycia przez gryzonie

✅ gotowa do użycia - najlepsza trutka na myszy, szczury i gryzonie

zabezpieczona przed przypadkowym spożyciem przez ludzi i zwierzęta domowe dzięki gorzkiej substancji

atrakcyjna dla gryzoni - zawiera specjalne aromaty wabiące

✅ wygodne do dawkowania i kontrolowania saszetki z pastą

✅ brak "efektu podejrzliwości" u zwalczanych gryzoni

 

OPIS PRODUKTU

Trutka RATIMOR w postaci pasty przeznaczona do zwalczania myszy (Mysz domowa), oraz szczurów (Szczur wędrowny).

Trutka RATIMOR długo zachowuje świeżość i soczystość, pozostaje atrakcyjna do spożycia w każdych warunkach, a dzięki swojej mocy pozwala zaoszczędzić środki przeznaczone na deratyzację!

 Czy wiesz, że gdy robi się chłodniej z nadejściem jesieni i zimy to uciekające przed zimnem gryzonie zagnieżdżają się w naszych domach? Trutka RATIMOR pozwoli Ci skutecznie pozbyć się intruzów!

ZASTOSOWANIE

RATIMOR to trująca jednodawkowa przynęta pokarmowa o właściwościach mumifikujących. przeznaczona do zwalczania szkodników sanitarnych (szczurów i myszy) w pomieszczeniach (lokalach użyteczności publicznej, hotelach, mieszkaniach, zakładach produkcyjnych, magazynach, obiektach handlowych i inwentarskich, oborach, chlewniach, mleczarniach itp.) oraz na zewnątrz – w bezpośrednim ich sąsiedztwie po umieszczeniu jej w stacji deratyzacyjnej. Trutka nie prowadzi do zgonu przed upływem 48 godzin, nawet po spożyciu dużej dawki. Dzięki temu inne gryzonie nie nabierają podejrzeń i bez obaw spożywają przynętę aż do całkowitego unicestwienia. Działa na gryzonie odporne na kumarynę i warfarynę. Preparat zawiera gorzką substancję, która zapobiega przypadkowemu połknięciu.

SPOSÓB UŻYCIA

Przed wyłożeniem pasty RATIMOR należy przeprowadzić dokładną lustrację obszaru zasiedlonego przez gryzonie, aby precyzyjnie określić lokalizację wszystkich wejść do nor miejsc gnieżdżenie się i żerowania, a w przypadku szczurów miejsc pobierania wody. W tym celu należy przeszukać ciemne zakamarki, miejsca składowania śmieci, miejsca przebiegu rur wodnokanalizacyjnych  i c.o., strychy, przestrzenie pomiędzy ścianami i podłogami. Preparat umieszczać w specjalnych kominkach deratyzacyjnych dla szczurów i mysz, pod osłonami, na tackach plastikowych lub tekturowych, gdzie będzie on niedostępny dla dzieci, zwierząt i ptactwa. Ponadto gryzonie czują się bezpieczniej żerując w miejscach osłoniętych. Jako osłony mogą służyć rurki drenarskie, płytki ceramiczne lub płyty drewniane oparte o ścianę. Myszy i szczury powinny móc swobodnie przechodzić pod zastosowanym przykryciem.

RATIMOR to najlepszy wybór dla profesjonalistów DDD, gospodarstw rolnych, spółdzielni mieszkaniowych czy magazynów!

SPOSÓB UŻYCIA

W przypadku zasiedlenia przez szczury należy stosować karmniki z przynętą 10 - 60 g. Umieszczać karmniki z przynętą w odległości 10 m od siebie (niska infestacja), zmniejszając dystans do 5 m w obszarach silnie zasiedlonych (wysoka infestacja). Karmników z przynętą nie należy przenosić ani poruszać przez kilka dni po wyłożeniu przynęty. Jeśli w pobliżu przynęty nie zostaną zanotowane ślady aktywności szczurów po 7-10 dniach, należy przenieść przynętę w obszar o większej aktywności.

W przypadku zasiedlenia przez myszy należy stosować karmniki z przynętą do 10 - 20 g. Umieszczać karmniki z trutka w odległości 5 m od siebie (niska infestacja), zmniejszając dystans do 2 m w obszarach silnie zasiedlonych (wysoka infestacja). Myszy są bardzo ciekawskie, więc program kontrolny można wspomóc przenosząc przynęty co 2-3 dni, w przypadku gdy karmniki z przynętą zostały już przez nie zbadane.

 

skład: brodifacoum 0,029 g/kg, bitrex
numer pozwolenia: PL/2016/0222/MR

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium