Trutka na MYSZY i SZCZURY pasta bromadiolon MURIBROM 15 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.72318
Producent: QUIMUNSA
Kod produktu: 1177

Opis

MURIBROM
PASTA BROMADIOLON 15 KG


BARDZO SKUTECZNA TRUTKA NA MYSZY I SZCZURY
W 100% SKUTECZNA PO JEDNORAZOWYM SPOŻYCIU

 

bardzo skuteczna - w 100% śmiertelna

wykrywana z dużej odległości

gotowa do użycia

 

OPIS PRODUKTU

MURIBROM pasta dzięki smakowitym składnikom mieszanki jest wykrywana przez gryzonie z dużej odległości. Zawiera bromadiolon - w 100% śmiertelny już po jednorazowym spożyciu. Gryzonie giną bezstresowo, z powodu wewnętrznego krwotoku, długo po spożyciu i daleko od miejsca wyłożenia. Tym sposobem inne gryzonie nie stają się podejrzliwe i nadal spożywają przynętę aż do całkowitej eksterminacji. 100% śmiertelność po pojedynczym spożyciu. Dodatkowo zawiera także gorzką substancje, która zapobiega przypadkowemu połknięciu.

ZASTOSOWANIE

MURIBROM pasta nawet w małych dawkach upośledza krzepnięcie krwi. Działa na szczury śniade i wędrowne, myszy itp., w tym na gryzonie oporne na kumarynę i warfarynę.

SPOSÓB UŻYCIA

MURIBROM pasta to produkt gotowy do użycia. Trutkę należy wyłożyć w odpowiednich miejscach, zależnie od ilości gryzoni, a następnie przeglądać i uzupełniać w razie potrzeby.

 

skład: bromadiolon 0,005 g/100 g (0,005%), benzoesan denatonium
numer pozwolenia: PL/2017/0277/MR/SBP

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

3 czerwca 2019

Bardzo skuteczny środek na gryzonie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium