Trutka na MYSZY i SZCZURY pasta bromadiolon STRONG LINE 5 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 129,00 zł 129.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.75926
Producent: Erpol
Kod produktu: 1585

Opis

STRONG LINE
BARDZO SKUTECZNA I MOCNA PASTA

BROMADIOLON NA SZCZURY I MYSZY 5 KG


CHĘTNIE POBIERANA TRUTKA
SKUTECZNA NA SZCZURY I MYSZY

 

bardzo skuteczna - zabija po jednorazowym spożyciu

✅ szybkie działanie - zwalczanie gryzoni w 2 tygodnie

✅ gotowa do użycia

✅ zabezpieczona przed przypadkowym spożyciem przez ludzi i zwierzęta domowe dzięki gorzkiej substancji

atrakcyjna dla gryzoni

✅ wygodne do dawkowania i kontrolowania saszetki

 

Najlepszy wybór dla profesjonalnych firm DDD, spółdzielni mieszkaniowych,
magazynów i gospodarstw rolnych!

OPIS PRODUKTU

STRONG LINE to skuteczny preparat w postaci pasty o zabarwieniu czerwonym do zwalczania szczurów i myszy. Preparat zawiera bromadiolon oraz dodatek bitreksu (benzoesanu denatonium), który ze względu na gorzki smak zapobiega przypadkowemu spożyciu przez ludzi i zwierzęta domowe.

ZASTOSOWANIE

STRONG LINE pasta przeznaczona jest do stosowania w miejscach, gdzie występują gryzonie. Preparat rozpoczyna działanie chwilę po zażyciu, a gryzonie giną w ciągu kilku dni, nie wzbudzając nieufności innych gryzoni i nie powodując w nich awersji na preparat, co umożliwia całkowitą deratyzację. Myszy i szczury poddane działaniu trucizny, już po pierwszej dawce odczuwają duszenie i szukają otwartych przestrzeni. Giną już po jednorazowym spożyciu, w ciągu 4-10 dni od pobrania przynęty. Całkowite zwalczenie gryzoni może być spodziewane w ciągu 2 tygodni.

`

Pasta STRONG LINE zawiera stabilizatory i tłuszcze oraz starannie dobrane aromaty, przez co jest wyjątkowo atrakcyjna dla gryzoni. Trutka bardzo długo zachowuje świeżość i soczystość w każdych warunkach pogodowych - jest wyjątkowo odporna na pleśń.

STRONG LINE pasta jest aż 50% bardziej atrakcyjna dla szkodników niż zwykła żywność
oraz 20% atrakcyjniejsza od innych rodzajów trutek!

SPOSÓB UŻYCIA

Przed wyłożeniem STRONG LINE pasta należy przeprowadzić dokładną lustrację obszaru zasiedlonego przez gryzonie, aby precyzyjnie określić lokalizację wszystkich wejść do nor miejsc gnieżdżenie się i żerowania, a w przypadku szczurów miejsc pobierania wody. W tym celu należy przeszukać ciemne zakamarki, miejsca składowania śmieci, miejsca przebiegu rur wodnokanalizacyjnych  i c.o., strychy, przestrzenie pomiędzy ścianami i podłogami. Preparat umieszczać w specjalnych kominkach deratyzacyjnych dla szczurów i mysz, pod osłonami, na tackach plastikowych lub tekturowych, gdzie będzie on niedostępny dla dzieci, zwierząt i ptactwa. Ponadto gryzonie czują się bezpieczniej żerując w miejscach osłoniętych. Jako osłony mogą służyć rurki drenarskie, płytki ceramiczne lub płyty drewniane oparte o ścianę. Myszy i szczury powinny móc swobodniej przechodzić pod zastosowanym przykryciem.

W przypadku zasiedlenia przez szczury należy stosować karmniki z przynętą do 200 g. Umieszczać karmniki z przynętą w odległości 10 m od siebie (niska infestacja), zmniejszając dystans do 5 m w obszarach silnie zasiedlonych (wysoka infestacja). Karmników z przynętą nie należy przenosić ani poruszać przez kilka dni po wyłożeniu przynęty. Jeśli w pobliżu przynęty nie zostaną zanotowane ślady aktywności szczurów po 7-10 dniach, należy przenieść przynętę w obszar o większej aktywności.

W przypadku zasiedlenia przez myszy należy stosować karmniki z przynętą do 40 g. Umieszczać karmniki z trutka w odległości 5 m od siebie (niska infestacja), zmniejszając dystans do 2 m w obszarach silnie zasiedlonych (wysoka infestacja). Myszy są bardzo ciekawskie, więc program kontrolny można wspomóc przenosząc przynętę co 2-3 dni, w przypadku gdy karmniki z przynętą zostały już przez nie zbadane.

Substancja czynna zawarta w trutce działa wyjątkowo skutecznie, nie powodując podejrzliwości wśród innych osobników, jest przy tym bardzo wydajna  Dzięki paście STRONG LINE  szybciej zwalczysz myszy i szczury ograniczając jednocześnie koszty deratyzacji!


skład: bromadiolon 0,05 g/kg, bitrex
numer pozwolenia: PL/2013/0092/A/MR

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

21 września 2019

Pasta działa genialnie - nie mam już problemu z gryzoniami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium