Trutka na MYSZY i SZCZURY ziarno saszetki MURIBROM 5 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 74,99 zł 74.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: QUIMUNSA
Kod produktu: 1920

Opis

MURIBROM
GOTOWE DO UŻYCIA ZATRUTE ZIARNO
BROMADIOLON NA MYSZY I SZCZURY 5 KG


BARDZO SKUTECZNA TRUTKA NA MYSZY I SZCZURY
W 100% SKUTECZNA PO JEDNORAZOWYM SPOŻYCIU

 

  • wygodna aplikacja - gotowe do użycia zatrute ziarno w saszetkach
  • wysoka skuteczność - wystarczy jednorazowe pobranie
  • uniwersalne zastosowanie - wewnątrz i na zewnątrz budynków
  • zawiera bitrex - substancję zniechęcającą do przypadkowego spożycia

 

OPIS PRODUKTU

Bardzo skuteczny środek gryzoniobójczy MURIBROM w formie zatrutego ziarna do zwalczania myszy i szczurów. Gryzonie po przyjęciu dawki preparatu giną bezstresowo z powodu wewnętrznego krwotoku długo po spożyciu (produkt nie prowadzi do zgonu przed upływem 48 godzin, nawet po spożyciu dużej dawki) i daleko od miejsca wyłożenia.

Tym sposobem inne gryzonie nie stają się podejrzliwe i nadal spożywają przynętę aż do całkowitej eksterminacji. Preparat zawiera bromadiolon - w 100% śmiertelny już po jednorazowym spożyciu. Dodatkowo aby zapobiec przypadkowemu połknięciu trutki, w jej składzie znajduje się gorzka substancja - bitrex - niewykrywalna dla gryzoni.

Uwaga! Kolor preparatu może się różnić w zależności od partii towaru.

ZASTOSOWANIE

Preparat MURIBROM dla użytku powszechnego jest przeznaczony do zwalczania myszy domowej (mus musculus), szczura wędrownego (rattus norvegicus) oraz szczura śniadego (rattus rattus) wewnątrz i wokół budynków, na terenach otwartych, wysypiskach odpadów, oraz w kanałach ściekowych przy zastosowaniach profesjonalnych.

SPOSÓB UŻYCIA

Środek MURIBROM do zwalczenia myszy wykładać w porcjach po 50 g przynęty w karmniku deratyzacyjnym umieszczonym na każde 10 m2 powierzchni. W celu zwalczania szczurów wykładać w karmniku deratyzacyjnym na każde 10 m2 powierzchni porcję 100 g przynęty. Dozwolone jest jedynie stosowanie produktu w dostępnych w sprzedaży, zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem, karmnikach deratyzacyjnych. Karmiki te powinny być przytwierdzone do podłoża.


skład: bromadiolon 0,005 g/100 g (0,005%), substancja gorzka 0,002 g/100 g (0,002%)
numer pozwolenia: PL/2014/0155/MR

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Produkt jest przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych. Etykieta może różnić się w zależności od dostawy.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium