Trutka na myszy i szczury MURIN extreme kostka 300 g

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 22,99 zł 22.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: VEBI
Kod produktu: 3263

Opis

Murin extreme kostka parafinowa brodifakum 300 g
Bardzo silna trutka na myszy i szczury
W 100% skuteczna po jednorazowym spożyciu

Znowu słyszysz za ścianą chrobotanie? Pojawienie się gryzoni w naszym mieszkaniu może nas sporo kosztować!

Pogryzione kable, fragmenty elewacji, meble i wyposażenie domu. Wszechobecny zapach moczu i widoczne małe odchody. Myszy lub szczury już u ciebie są i trzeba je jak najszybciej zwalczyć! MURIN EXTREME to skuteczna trutka i rozwiązanie twoich problemów!

✅ gotowa do użycia przynęta w postaci kostek

antykoagulant brodifakum -  śmiertelny po jednorazowym spożyciu

kostki odporne na wysoką wilgoć i temperaturę

✅ do stosowania wewnątrz i wokół budynków

✅ chętnie pobierana przez gryzonie - zaspokaja potrzebę gryzienia

Opis produktu:

MURIN EXTREME to gotowa do użycia przynęta z trutką w postaci kostek parafinowych na myszy i szczury. Trutka zawiera brodifacoum w wysokim stężeniu 0,0025% - antykoagulant II generacji -  jeden z najsilniejszych związków służących do tępienia gryzoni dostępnych na rynku. Atrakcyjny skład kostek powoduje pobieranie jej nawet przez najbardziej oporne i podejrzliwe gryzonie. Wystarczy jednorazowe spożycie, aby gryzoń doznał zgonu, na skutek wstrzymania krzepnięcia krwi i jej znacznego rozrzedzenia w organizmie. Produkt przeznaczony jest do zwalczania gryzoni wewnątrz i wokół budynków mieszkalnych i przemysłowych.

Sposób użycia:

Produkt należy stosować zgodnie z podanymi dawkami. Zaleca się noszenie odpowiednich rękawic ochronnych. Przynętę należy stosować wyłącznie w odpowiednich karmnikach deratyzacyjnych, zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem. Karmniki należy wyraźnie oznakować, tak aby było oczywiste, że zawierają one produkty gryzoniobójcze i nie wolno przy nich manipulować. Karmniki te powinny być przytwierdzone do podłoża i rozmieszczone w sposób bezpieczny, aby zminimalizować ryzyko otwarcia, działania czynników atmosferycznych, zalania i przypadkowego połknięcia przynęty przez dzieci, lub przez zwierzęta niebędące przedmiotem zwalczania (zwłaszcza psy, koty, świnie, drób, dzikie ptactwo). Zabezpieczyć przynętę w taki sposób, aby nie mogła być ona wynoszona.

Dawkowanie:

Zwalczanie myszy wewnątrz budynków:  20-40 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 5 m.  

Zwalczanie szczurów wewnątrz i wokół budynków: 100-200 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 5 m.  

Należy uzupełniać przynętę zjedzoną przez gryzonie. Wymieniać każdą przynętę uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną.

Skład: 

  • brodifacoum 0,0025 g/100 g (0,0025%),

  • benzoesan denatonium 0,001 g/100 g (0,001%)

Numer pozwolenia: PL/2019/0382/MR/SBP

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium