Trutka na myszy i szczury RATIMOR bromadiolone kostka gryzki 1kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 29,99 zł 29.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: UNICHEM
Kod produktu: 3297

Opis

Wojna z gryzoniami? Zwalcz problem prosto i skutecznie!

RATIMOR BROMADIOLON trutka na myszy i szczury w formie kostki 1 KG

Najlepszy wybór dla profesjonalnych firm DDD, spółdzielni mieszkaniowych, magazynów i gospodarstw rolnych! Kostki RATIMOR BROMADIOLON przeznaczone do stosowania w miejscach oblężonych przez gryzonie. Skuteczne działanie trutki rozpoczyna się chwilę po zażyciu. Gryzonie giną w ciągu kilku dni, nie wzbudzając nieufności innych gryzoni i nie powodując w nich awersji na preparat, co umożliwia całkowitą deratyzację. Myszy i szczury poddane działaniu substancji trującej, już po pierwszej dawce odczuwają duszenie i szukają otwartych przestrzeni.

Jak deratyzacja to tylko bezpieczna! Skuteczne trucie myszy preparatem RATIMOR BROMADIOLON z pomocą stacji deratyzacyjnej

Boisz się o dostęp do trutki przez osoby niepowołane? Aby odpowiednio przeprowadzić zabieg deratyzacji, dobrze jest zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia. Do tego świetnie posłuży stacja deratyzacyjna. Trutka przeznaczona na myszy i szczury powinna być umieszczana wewnątrz stacji. Zaleca się pozostawianie karmnika w miejscu żerowania gryzoni, wzdłuż ściany, gdzie przemieszczają się najczęściej.

Nie wiesz jaki rodzaj trutki na myszy i szczury wybrać? RATIMOR podaje rozwiązanie

RATIMOR BROMADIOLONE to skuteczna trutka na myszy i szczury. Dzięki swojej stałej postaci w formie kostek starcza na zwalczenie dużej ilości populacji ograniczając tym samym koszty deratyzacji. Kostki są chętnie pobierane, dzięki zachęcającym dla gryzoni nutom zapachowym. Dodatkowo jest odporna na warunki atmosferyczne. Trutka nie mięknie pod wpływem wilgoci, dzięki czemu może być również stosowana na zewnątrz nawet podczas sezonu zimowego.

Produkt gryzoniobójczy oparty na BROMADIOLONE

Gryzonie giną już po jednorazowym spożyciu trutki. Efekty są zauważalne w ciągu 4-10 dni od momentu jej pobrania. Całkowite zwalczenie gryzoni może być spodziewane w ciągu 2 tygodni.

Trutka zawiera substancję czynną w 0,005% stężeniu

Atrakcyjny dla gryzoni

Zawiera gorzki dodatek - Dzięki czemu mamy pewność, że zniechęci to najmłodszych do dotykania preparatu

✅ Wygodny do dawkowania i kontrolowania w stacjach deratyzacyjnych

✅ Produkt gryzoniobójczy gotowy do użytku natychmiastowego

W składzie trutki na myszy znajdziemy aż 0,005% zabójczej substancji

Skuteczne działanie trutki na myszy RATIMOR zawdzięczamy substancji Bromadiolon. To odczynnik należący do grupy antykoagulantów, który znalazł zastosowanie w dziedzinie deratyzacji. Trutka przeznaczona na myszy i szczury, działa na układ krwionośny gryzoni poprzez zakłócanie procesów krzepnięcia krwi. W rezultacie, po spożyciu produktu gryzoniobójczego, szkodniki doznają krwotoków wewnętrznych, co prowadzi do ich śmierci. Właściwości tej substancji czynią ją skutecznym narzędziem w kontrolowaniu populacji.

Jak powinno przebiegać trucie myszy i szczurów?

Przed przygotowaniem trutki na myszy i szczury RATIMOR BROMADIOLONE należy przeprowadzić dokładną lustrację obszaru zasiedlonego przez gryzonie. Precyzyjnie określ lokalizację wszystkich wejść do nor, miejsc gnieżdżenia się i żerowania, a w przypadku szczurów miejsc pobierania wody. W tym celu należy przeszukać ciemne zakamarki, miejsca składowania śmieci, miejsca przebiegu rur wodnokanalizacyjnych, strychy, przestrzenie pomiędzy ścianami i podłogami. Preparat umieszczać w specjalnych kominkach deratyzacyjnych dla szczurów i myszy, pod osłonami, na tackach plastikowych lub tekturowych, gdzie będzie on niedostępny dla dzieci, zwierząt i ptactwa. Ponadto gryzonie czują się bezpieczniej żerując w miejscach osłoniętych. Jako osłony mogą służyć rurki drenarskie, płytki ceramiczne lub płyty drewniane oparte o ścianę. Myszy i szczury powinny móc swobodniej przechodzić pod zastosowanym przykryciem.

W przypadku zasiedlenia przez szczury należy stosować karmniki z przynętą do 200 g. Umieszczać karmniki z przynętą w odległości 10 m od siebie (niska infestacja), zmniejszając dystans do 5 m w obszarach silnie zasiedlonych (wysoka infestacja). Karmników z przynętą nie należy przenosić ani poruszać przez kilka dni po wyłożeniu przynęty. Jeśli w pobliżu przynęty nie zostaną zanotowane ślady aktywności szczurów po 5-7 dniach, należy przenieść przynętę w obszar o większej aktywności.

W przypadku zasiedlenia przez myszy należy stosować karmniki z przynętą do 40 g. Umieszczać karmniki z trutką w odległości 5 m od siebie (niska infestacja), zmniejszając dystans do 2 m w obszarach silnie zasiedlonych (wysoka infestacja). Myszy są bardzo ciekawskie, więc program kontrolny, można wspomóc przenosząc przynętę co 2-3 dni, w przypadku gdy karmniki z przynętą zostały już przez nie zbadane.

skład: bromadiolon 0,05 g/kg
numer pozwolenia: PL/2013/0090/A/MR

Trutka na myszy i szczury do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Stosowanie trutki na myszy i szczury powinno być przeprowadzane z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium