Trutka na myszy i szczury granulat Rat Killer Forte 25 RATKAT gotowa przynęta 140 G

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 11,99 zł 11.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Newpest
Kod produktu: 3096

Opis

NEWPEST RAT KILLER FORTE 25 RATKAT
GRANULAT NA GRYZONIE 140 G
PRZYNĘTA GOTOWA DO UŻYCIA


BARDZO SILNY ANTYKOAGULANT
ZABÓJCZO SKUTECZNY

 

przeznaczenie: na myszy i szczury

✅ wyjątkowo odporna na trudne warunki atmosferyczne

nie wzbudza nieufności szkodników

zabójcza po jednorazowym spożyciu

do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków

zawiera substancję zniechęcającą do przypadkowego spożycia

 

Masz problem z myszami i szczurami?
Mamy na to bardzo skuteczne rozwiązanie!

OPIS PRODUKTU

RAT KILLER FORTE 25 jest gotową do użycia przynętą na gryzonie, produkowaną na bazie brodifakum - substancji czynnej z grupy antykoagulantów, skutecznej w zwalczaniu myszy i szczurów nawet po przyjęciu pojedynczej dawki. Ta forma rodentycydu jest chętnie zjadana przez gryzonie przyzwyczajone do pobierania ziarna. Produkt nie wzbudza u gryzoni nieufności.

RAT KILLER FORTE 25 może być stosowany wewnątrz i wokół budynków przemysłowych (włączając w to magazyny, składy, ładownie statków), budynków użyteczności publicznej, domów, piwnic, garaży, pomieszczeń składowych.

Trutka jest dużo bardziej atrakcyjna dla szkodników niż naturalna żywność,
ale także zachowuje trwałość nawet w skrajnie niekorzystnych warunkach atmosferycznych w podstawowych modelach karmników deratyzacyjnych!

ZASTOSOWANIE

Przynęta gotowa do użycia (w saszetkach) do stosowania w odpornych na manipulację stacjach deratyzacyjnych. Przed rozpoczęciem zabiegu należy usunąć inne potencjalne źródła pokarmu dla gryzoni (np. ziarno lub pozostałości żywności). Przed zastosowaniem produktu nie należy ingerować w środowisko bytowania gryzoni, gdyż może mieć to wpływ na zachowanie zwierząt i spożycie przynęty.

Stacje deratyzacyjne powinny być umieszczane w bezpośrednim sąsiedztwie obszarów, w których zaobserwowano aktywność gryzoni (np. ścieżki, miejsca gniazdowania, miejsca karmienia zwierząt hodowlanych, otwory, nory itp.). Przynęty nie należy wyjmować z saszetek. Po zastosowaniu produktu umyć ręce i skórę narażoną na bezpośredni kontakt z produktem.


Wyjątkowa skuteczność granulatu potwierdzona przez profesjonalne ekipy DDD.
ZAUFAJ SPECJALISTOM! POZBĄDŹ SIĘ PROBLEMÓW Z GRYZONIAMI!

SPOSÓB UŻYCIA

Dawka i częstotliwość stosowania.

  • Zwalczanie myszy (Mus musculus) wewnątrz budynków i wokół budynków: 20-40 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeżeli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, odległość między stacjami powinna wynosić 5 m.
  • Zwalczanie szczurów (Rattus norvegicus) wewnątrz budynków i wokół budynków: 100-200 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeżeli wymagana jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, odległość między stacjami powinna wynosić 5 m.

Ze względu na mechanizm działania substancji należących do grupy antykoagulantów skutki zastosowania produktów gryzoniobójczych je zawierających można zaobserwować po 4-10 dniach po spożyciu przynęty.

skład: brodifakum 0,0025 g/100 g, benzoesan denatonium

nr pozwolenia: PL/2019/0389/MR/SBP

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium