Trutka na myszy i szczury granulat niebieski brodifakum STRONG 25 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 399,00 zł 399.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: STRONG
Kod produktu: 3056

Opis

STRONG BRODIFACOUM GRANULAT
TRUTKA NA MYSZY I SZCZURY 25 KG


BARDZO SKUTECZNA TRUCIZNA NA MYSZY I SZCZURY
ZABÓJCZA DLA GRYZONI PO JEDNORAZOWYM SPOŻYCIU

 

przeznaczenie: na myszy i szczury

✅ wyjątkowo odporna
na trudne warunki atmosferyczne

skutecznie wabi gryzonie

zabójcza po jednorazowym spożyciu

✅ używana przez profesjonalne firmy DDD

✅ zawiera bitrex - substancję zniechęcającą do przypadkowego spożycia

 

Masz problem z myszami i szczurami?
Mamy na to bardzo skuteczne rozwiązanie!

OPIS PRODUKTU

STRONG BRODIFACOUM GRANULAT to bardzo skuteczny środek gryzoniobójczy w formie niebieskiego granulatu do zwalczania myszy i szczurów. Gryzonie po przyjęciu dawki preparatu giną bezstresowo z powodu wewnętrznego krwotoku długo po spożyciu (produkt nie prowadzi do zgonu przed upływem 48 godzin, nawet po spożyciu dużej dawki) i daleko od miejsca wyłożenia. Tym sposobem inne gryzonie nie stają się podejrzliwe i nadal spożywają przynętę aż do całkowitej eksterminacji. Preparat zawiera brodifakum - w 100% śmiertelny już po jednorazowym spożyciu. Dodatkowo, aby zapobiec przypadkowemu połknięciu trutki, w jej składzie znajduje się gorzka substancja - bitrex - niewykrywalna dla gryzoni. Granulat STRONG zawiera starannie dobraną, innowacyjną mieszankę ziaren zbóż i kostki parafinowej tłoczoną na zimno. Powstały w ten sposób pellet zachowuje naturalne aromaty zbóż, które niezwykle skutecznie wabią gryzonie.

Trutka jest dużo bardziej atrakcyjna dla szkodników niż naturalna żywność,
ale także zachowuje trwałość nawet w skrajnie niekorzystnych warunkach atmosferycznych!

ZASTOSOWANIE

Preparat dla użytku profesjonalnego STRONG BRODIFACOUM GRANULAT jest przeznaczony do zwalczania myszy domowej (mus musculus), szczura wędrownego (rattus norvegicus) oraz szczura śniadego (rattus rattus) wewnątrz i wokół budynków, oraz na terenach otwartych.

Wyjątkowa odporność granulatu na warunki atmosferyczne pozwala zastosować trutkę w miejscach, w których stosowanie innych trutek byłoby wyzwaniem: na otwartych polach, w gospodarstwach rolnych, wilgotnych piwnicach, sadach, magazynach itp.

SPOSÓB UŻYCIA

Zwalczanie myszy: wykładać w porcjach po 20-40 g w karmniku deratyzacyjnym, umieszczonym co 2-5 m.

Zwalczanie szczurów: wykładać 100-200 gramowe porcje granulatu w karmniku deratyzacyjnym, umieszczonym co 5-10 m.

Dozwolone jest jedynie stosowanie produktu w dostępnych w sprzedaży, zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach deratyzacyjnych. Karmiki te powinny być przytwierdzone do podłoża i oznakowane tak, aby było oczywiste, że zawierają produkty gryzoniobójcze. Nie dotykać produktu gołymi rękami, stosować odpowiednie rękawice ochronne.

Już pojedyncze spożycie pelletu zawierającego brodifacoum ma zdolność eksterminacji gryzonia. STRONG BRODIFACOUM GRANULAT zawiera ekstremalnie gorzką substancję, niewykrywalną przez gryzonie, która zapobiega spożyciu trutki przez ludzi i zwierzęta.

 

skład: brodifakum 0,0025 g/100 g, benzoesan denatonium

nr pozwolenia: PL/2019/0384/MR/SBP

Wybierz oryginalny i sprawdzony produkt STRONG!

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium