Trutka na myszy i szczury ziarno w saszetkach MURIBROM 3 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 64,99 zł 64.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.69
Producent: QUIMUNSA
Kod produktu: 2488

Opis

MURIBROM
GOTOWE DO UŻYCIA ZATRUTE ZIARNO
BROMADIOLON NA MYSZY I SZCZURY 3 KG


BARDZO SKUTECZNA TRUTKA NA MYSZY I SZCZURY
W 100% SKUTECZNA PO JEDNORAZOWYM SPOŻYCIU

 

 wygodna aplikacja - gotowe do użycia zatrute ziarno w saszetkach

✅ konkurencyjne w stosunku do naturalnego pożywienia

✅ odporne na wilgoć i pleśń

✅ uniwersalne zastosowanie

✅ zabezpieczone przed przypadkowym spożyciem przez ludzi i zwierzęta domowe dzięki gorzkiej substancji

✅ posiada środki mumifikujące gryzonie

 

OPIS PRODUKTU

Bardzo skuteczny środek gryzoniobójczy MURIBROM w formie zatrutego ziarna do zwalczania myszy i szczurów. Gryzonie po przyjęciu dawki preparatu giną bezstresowo z powodu wewnętrznego krwotoku długo po spożyciu (produkt nie prowadzi do zgonu przed upływem 48 godzin, nawet po spożyciu dużej dawki) i daleko od miejsca wyłożenia.

Tym sposobem inne gryzonie nie stają się podejrzliwe i nadal spożywają przynętę aż do całkowitej eksterminacji. Preparat zawiera bromadiolon - w 100% śmiertelny już po jednorazowym spożyciu. Dodatkowo aby zapobiec przypadkowemu połknięciu trutki, w jej składzie znajduje się gorzka substancja - bitrex - niewykrywalna dla gryzoni.

Uwaga! Kolor preparatu może się różnić w zależności od partii towaru.

ZASTOSOWANIE

Preparat MURIBROM dla użytku powszechnego jest przeznaczony do zwalczania myszy domowej (mus musculus), szczura wędrownego (rattus norvegicus) oraz szczura śniadego (rattus rattus) wewnątrz i wokół budynków, na terenach otwartych, wysypiskach odpadów, oraz w kanałach ściekowych przy zastosowaniach profesjonalnych.


SPOSÓB UŻYCIA

Środek MURIBROM do zwalczenia myszy wykładać w porcjach po 50 g przynęty w karmniku deratyzacyjnym umieszczonym na każde 10 m2 powierzchni. W celu zwalczania szczurów wykładać w karmniku deratyzacyjnym na każde 10 m2 powierzchni porcję 100 g przynęty. Dozwolone jest jedynie stosowanie produktu w dostępnych w sprzedaży, zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem, karmnikach deratyzacyjnych. Karmiki te powinny być przytwierdzone do podłoża.


skład: bromadiolon 0,0029 g/100 g (0,0029%), substancja gorzka 0,002 g/100 g (0,002%)
numer pozwolenia: PL/2014/0155/MR

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium