Trutka na szczury, myszy. Pasta bromadiolon MURIBROM 5 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 135,00 zł 135.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.795
Producent: QUIMUNSA
Kod produktu: 952

Opis

MURIBROM
PASTA BROMADIOLON 5 KG


BARDZO SKUTECZNA TRUTKA NA SZCZURY, MYSZY
W 100% SKUTECZNA PO JEDNORAZOWYM SPOŻYCIU

 

 

bardzo skuteczna - w 100% śmiertelna

wykrywana z dużej odległości

gotowa do użycia

gorzka substancja zapobiega przypadkowemu połknięciu

najlepszy wybór specjalistów DDD

pasty w odróżnieniu od innych trutek są zdecydowanie bardziej "smaczne" dla gryzoni

OPIS PRODUKTU

MURIBROM pasta dzięki smakowitym składnikom mieszanki jest wykrywana przez gryzonie z dużej odległości. Zawiera bromadiolon - w 100% śmiertelny już po jednorazowym spożyciu. Gryzonie giną bezstresowo, z powodu wewnętrznego krwotoku, długo po spożyciu i daleko od miejsca wyłożenia. Tym sposobem inne gryzonie nie stają się podejrzliwe i nadal spożywają przynętę aż do całkowitej eksterminacji. 100% śmiertelność po pojedynczym spożyciu. Dodatkowo zawiera także gorzką substancje, która zapobiega przypadkowemu połknięciu.

Szczury przenoszą wiele groźnych chorób którymi możemy się zarazić! Są to m.in. Histoplazmoza, gorączka szczurza, choroba weila, gorączka krwotoczna, tyfus plamisty, hymenolepioza i wiele innych!

ZASTOSOWANIE

MURIBROM pasta nawet w małych dawkach upośledza krzepnięcie krwi. Działa na szczury śniade i wędrowne, myszy itp., w tym na gryzonie oporne na kumarynę i warfarynę. Preparat można używać wewnątrz i wokół budynków, a także w środkach transportu, na terenach otwartych, wysypiskach odpadów oraz w kanałach ściekowych przy zastosowaniach profesjonalnych. Przy odpowiednim rozłożeniu trutki i jej uzupełnianiu całkowita deratyzacja powinna nastąpić po upływie około 2 tygodni.

Czy wiesz że u myszy ciąża trwa tylko 20 dni? Po tym czasie samica rodzi 4-9 młodych a w ciągu roku może mieć nawet 10 miotów!

SPOSÓB UŻYCIA

MURIBROM pasta to produkt gotowy do użycia. Trutkę należy wyłożyć w odpowiednich miejscach, zależnie od ilości gryzoni, a następnie przeglądać i uzupełniać w razie potrzeby. Aby utrzymać jak najdłużej świeżość pasty trutkę należy wykładać w specjalnie do tego przeznaczonych karmnikach. Karmniki te powinny być przytwierdzone do podłoża.

Szczury mają ostre zęby, którymi przegryzają instalację elektryczną, instalację termiczną rur ciepłowniczych czy meble i ubrania. W idealnych warunkach z jednej pary szczurów w ciągu roku może rozwinąć się 2000 osobników!

skład: bromadiolon 0,005 g/100 g (0,005%), benzoesan denatonium
numer pozwolenia: PL/2017/0277/MR/SBP

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

12 kwietnia 2015

daje rade naprawde polecam

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium