Trutka żel na MRÓWKI gotowy do użycia MASTER 10 g

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 26,99 zł 26.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.09872
Producent: Monachem
Kod produktu: 1645

Opis

MASTER PRZYNĘTA OWADOBÓJCZA
W ŻELU NA MRÓWKI
10 G


NAJLEPSZY ŚRODEK NA MRÓWKI
W WYGODNEJ W UŻYCIU STRZYKAWCE

 

 • bardzo ekonomiczny - wystarcza na ok. 50 m²
 • bardzo skuteczny - efekt widoczny po kilku dniach
 • wygodna aplikacja - gotowy do użycia
 • polecany przez profesjonalistów
 • bezpieczny dla ludzi i zwierząt
 • dyskretny i bezwonny


OPIS PRODUKTU

Gotowa do użycia przynęta MASTER w postaci żelu przeznaczona do zwalczania mrówek. Likwiduje wszelkie gatunki mrówek nachodzących do budynków z zewnątrz oraz bytujących w ich pobliżu (na balkonach, tarasach, podjazdach, chodnikach). Mrówki pobierają preparat, przenoszą żel do gniazda, karmią nim larwy i królową, zwiększając w ten sposób owadobójcze działanie zatrutej przynęty.

Zalety preparatu:

 • bardzo ekonomiczny - jedno opakowanie wystarcza do zabezpieczenia nawet ok. 50 m2 powierzchni,
 • wysoka skuteczność już po kilku dniach,
 • gotowy do użytku preparat w postaci żelu,
 • nie zanieczyszcza środowiska,
 • bezwonny,
 • dyskretny,
 • cechuje go wysokie bezpieczeństwo wobec ludzi i zwierząt domowych.

Produkt MASTER jest polecany przez profesjonalne ekipy DDD.

Wykładanie żelu jest wyjątkowo proste. Nie wymaga również wcześniejszego przygotowania. Może odbywać się w obecności ludzi nie naruszając ich codziennych czynności. Substancja po wyłożeniu utrzymuje się i ma właściwości bójcze przez co najmniej 2 miesiące.

ZASTOSOWANIE

Żel MASTER jest szczególnie atrakcyjny dla mrówek, gdyż stanowi kombinacje bardzo skutecznej substancji czynnej ze smakowita przynętą. Jako trutka pokarmowa musi zostać zjedzony i po pewnym czasie ujawnia swoje działanie. Insekty giną w swoich gniazdach, dlatego często martwe owady wcale nie są widoczne. Niezjedzona trutka pozostaje atrakcyjna dla owadów nawet  przez wiele miesięcy - chroniąc w ten sposób dany obiekt przed ponownym rozwojem populacji. 
Aktywny składnik imidachlopryd, działa poprzez wiązanie się z neuronami owadów. Wiązanie to powoduje zakłócenia w przenoszeniu bodźców nerwowych, które jest letalne dla docelowego owada. Owady są przyciągane przez składniki odżywcze w przynęcie. Rozprzestrzeniają one żel przez poruszanie się i zanieczyszczają inne owady, powodując zatrucie przez kontakt i spożycie.

SPOSÓB UŻYCIA

Trutkę należy wycisnąć ze strzykawki w pobliżu gniazd lub na ścieżkach wędrówek mrówek. Przed użyciem należy usunąć jak najwięcej naturalnych źródeł pokarmu dla mrówek (odpady, resztki żywności itp.) z zainsektowanego obszaru, zachęcając do spożycia żelu. Aplikacja produktu pozwala na zniszczenie kolonii owadów.
Żel MASTER może być stosowany nieprzerwanie 2 - 3 miesiące. Produkt należy stosować zamiennie z produktami opartymi na innej substancji czynnej z innej grupy chemicznej.

Dawkowanie: Do stosowania wewnątrz budynków: 1-2 kropli żelu na 1m2 (aplikować kroplę żelu o średnicy około 1 cm - 0,2 g)
Zastosowanie na zewnątrz: 1 kroplę żelu aplikować do wejścia do gniazda lub 1 kroplę żelu co 1 metr wzdłuż ścian budynku.

Dezynsekcja wykonana przy wykorzystaniu preparatów w formie żelu jest jedną z najbezpieczniejszych technik stosowanych przez profesjonalne ekipy dezynsekcyjne.
Aplikować produkt wyłącznie na powierzchnie twarde. Nie stosować na powierzchniach chłonnych. Nie stosować produktu w miejscach, w których może on mieć kontakt z żywnością, wodą przeznaczoną do spożycia, paszą, przyborami i powierzchniami mającymi kontakt z żywnością. Trzymać poza zasięgiem dzieci i zwierząt.


skład: imidachlopryd 0,01%
numer pozwolenia: PL/2017/0267/MR

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium