Turbo sprej na osy i szerszenie focus 750ML

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 31,99 zł 31.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.69
Producent: AGROSIMEX
Kod produktu: 1781

Opis

FOCUS TURBO SPREJ
NA OSY I SZERSZENIE 750 ML

 

skutecznie zwalcza osy i szerszenie w ich gniazdach

gotowy do natychmiastowego użycia aerozol strumieniowy

bezpieczny zasięg - nawet do 3 metrów

✅ 3 substancje czynne

 

OPIS PRODUKTU

FOCUS TURBO SPREY  to silny preparat owadobójczy o niezwykłej skuteczności przeznaczony do zwalczania OS i SZERSZENI w ich gniazdach. Produkt zawiera trzy substancje czynne, które działają kontaktowo na owady. Zasięg strumienia roboczego wynoszący nawet do 3 metrów od gniazda zwiększa bezpieczeństwo podczas wykonywania oprysku. FOCUS TURBO SPREY  jest środkiem owadobójczym w formie aerozolu, który likwiduje gniazda os i szerszeni znajdujące się wewnątrz pomieszczeń zamkniętych, oraz na zewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych.

Propal HERKULES MAX

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem preparatu FOCUS TURBO SPREY należy wstrząsnąć pojemnikiem i zdjąć kapturek ochronny. Wylot dyszy skierować w okolicę wlotu do gniazda. Dla bezpieczeństwa zabieg wykonać w późnych godzinach popołudniowych lub wieczorem, kiedy aktywność zwalczanych owadów jest obniżona.
Przy zabiegu zachować szczególną ostrożność - osłonić ukryte części ciała przed użądleniami owadów. Spryskać obficie wlot do gniazda w ciągu kilku sekund (7-12 sekund). Maksymalny zasięg strumienia preparatu - do 3 metrów od gniazda. Do usuwania gniazd można przystąpić  po upływie co najmniej 24 godzin od oprysku, po stwierdzeniu całkowitego zaniku aktywności owadów. Po zastosowaniu preparatu w pomieszczeniach, przed ich ponownym użytkowaniem należy je intensywnie przewietrzyć przez okres co najmniej 1 godzinę. Nie stosować w pomieszczeniach, gdzie przebywają osoby wymagające szczególnej troski (dzieci, kobiety w ciąży, alergicy, osoby chore). W czasie stosowania preparatu usunąć z pomieszczenia, lub zabezpieczyć przed opryskiem: żywność i środki żywienia zwierząt.


skład: cypermetryna 0,55 g/100 g, tetrametryna 0,15 g/100 g, geraniol 0,01 g/100 g
numer pozwolenia: 7638/19

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

8 czerwca 2019

Gaśnica na osy sprawdziła się na medal, owady po kilkunastu minutach padają.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium