przewin

Ultrasonic Pest Repeller odstraszacz myszy, szczurów i karaluchów 185 m2

MYSZY i SZCZURY
69
PLN
Ultrasonic Pest Repeller odstraszacz myszy, szczurów i karaluchów 185 m2
Ultrasonic Pest Repeller odstraszacz myszy, szczurów i karaluchów 185 m2
in_stock
Dostępność
średnia ilość
Wysyłka w
3 dni
Ocena:
(Ilość ocen: 21)
Kod produktu:
184
Cena: 69,00 zł
Cena netto: 56,10 zł
szt

ULTRASONIC PEST REPELLER
ODSTRASZACZ MYSZY, SZCZURÓW, KARALUCHÓW
NA POWIERZCHNIĘ 185 M2


ODSTRASZY Z TWOJEGO DOMU
MYSZY, SZCZURY I KARALUCHY

 

  • zasięg działania nawet do 185 m2,
  • montaż na ścianie lub podłodze,
  • nie powoduje zakłóceń sprzętów elektronicznych.

 


OPIS PRODUKTU

Używanie fal ultradźwiękowych do odstraszania szkodników jest powszechnie znane w sztuce kontrolowania zachowania szkodników. Odpowiednie natężenie oraz czas trwania fali jest w stanie zaatakować system słuchowy i nerwowy większości powszechnie występujących insektów i szkodników. Będą się one starały unikać i wydostać z takiego miejsca. Nowi przybysze nie będą w stanie zadomowić jeżeli Ultrasonic Pest Repeller będzie pracował cały czas.

Oparty na latach doświadczeń jak i badaniach laboratoryjnych, odstraszacz został zaprojektowany tak, aby skutecznie wpływać na myszy, szczury oraz inne szkodniki z twojego domu. Ciśnienie ultradźwięku o wartości 140 decybeli sprawi, ze szkodniki porzucą źródło pokarmu, wody oraz schronienie i wyniosą się. Fale te znajdują się poza zakresem słyszalności ucha ludzkiego oraz większości domowych zwierząt takich jak psy, koty, ryby i ptaki oraz innych zwierząt hodowlanych. Urządzenie nie powoduje zakłóceń działania odbiorników telewizyjnych, radiowych, elektronicznych urządzeń alarmowych, czujników dymu i ognia oraz innych urządzeń elektrycznych.

Specyfikacja techniczna:

  • wymiary: 10,8x3 cm,
  • zasilanie: 1x9V bateria DC,
  • zakres częstotliwości: 25000-26000 Hz,
  • zasięg działania: 185 m2 (bez przeszkód),
  • moc dźwięku: 130 dB (średnio),
  • gwarancja: 12 miesięcy.

Uwaga! Brak baterii w zestawie.

ZASTOSOWANIE

Ultrasonic Pest Repeller emituje nieregularnie i bezpośrednio dźwięk o częstotliwości od 25000 do 26000 Hz przez 0,3 sekundy co każde 4 sekundy. Wpływa to negatywnie na wszystkie szkodniki, a co więcej nie będą one w stanie się przyzwyczaić do zmiennego sygnału emitowanego przez odstraszacz. Dla tych zwierząt, słyszany ultradźwięk przez 0,3 sekundy po każdych 4 sekundach odpoczynku, silnie zaatakuje ich układ słuchowy i nerwowy. Szkodniki nigdy nie przywykną do niego i wyniosą się. Urządzenie pracuje na jedną baterię 9V (alkaliczna bateria powinna starczyć na 4 miesiące ciągłej pracy 24 godziny na dobę). Efektywny zasięg urządzenia w przypadku myszy i szczurów to około 185 m2 nieprzesłoniętej, otwartej powierzchni. Przy zasilaniu z baterii, odstraszacz może być umieszczony w każdym miejscu, szczególnie w rogach, przy ścianach z bez gniazdka, takich jak wnętrze szaf czy toalet, miejsc zamieszkałych przez zwierzęta, stajniach. Co więcej, urządzenie może być zamocowane w dowolnym miejscu dzięki specjalnemu otworowi służącemu do powieszenia na ścianie, czy też może być zwyczajnie położone na ziemi.

SPOSÓB UŻYCIA

Instalacja Ultrasonic Pest Repeller różni się w zależności od efektywnego zasięgu działania. Ze względu na fakt, że ultradźwięki nie mogą przenikać przez ściany, sufity oraz podłogi, zaleca się skierowanie przodu urządzenia w kierunku wnętrza pokoju oraz umieszczenie w każdym pokoju po jednym odstraszaczu. Materiały, które tłumią powszechnie występujące dźwięki, będą także tłumić fale ultradźwiękowe. Twarde powierzchnie mogą odbijać fale emitowane przez urządzenie przenosząc je po pomieszczeniu do momentu aż całe pomieszczenie będzie wypełnione ultradźwiękiem. Stopień w jakim odstraszacz działa zależy od ilości szkodników. Zazwyczaj efekty mogą być zauważalne po około dwóch tygodniach w przypadku karaluchów. Jeżeli chodzi o gryzonie te rezultaty są widoczne już po paru dniach stosowania urządzenia na danym obszarze.

Opinie o produkcie (0)

Sposoby płatności

Zlokalizuj przesyłkę

Dzięki szczegółowym aktualizacjom w czasie rzeczywistym widzisz jak przesyłka porusza się siecią DHL.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
wypisz się »

Facebook

Jeśli lubisz naszą firmę, polub nas na Facebooku!

Zobacz, gdzie znajdują się nasze sklepy

 

CENTRUM
sklep stacjonarny

al. Solidarności 113d 
na tyłach Kina FEMINA
tel. (22) 846-15-83

Godziny otwarcia

Pon-Pt 10:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 15:00
(sobota w sezonie letnim)


ZOBACZ, JAK DOJECHAĆ »

 

BIAŁOŁĘKA
zamówienia internetowe

ul. Czarnocińska 25
wjazd od ul. Drogowej
tel. (22) 846-15-83

Godziny otwarcia

Pon-Pt 9:00 - 18:00
Sobota nieczynne


ZOBACZ, JAK DOJECHAĆ »

Sklep internetowy Shoper.pl