Uniwersalny i bardzo mocny oprysk na MUCHY, MESZKI, KOMARY, MRÓWKI BEST PENTA 250 FORTE 500 ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 199,00 zł 199.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.3725
Producent: BEST-PEST
Kod produktu: 1428

Opis

BEST PENTA 250 FORTE
UNIWERSALNY I BARDZO MOCNY OPRYSK 500 ML


SKUTECZNIE ZWALCZA OWADY LATAJĄCE I BIEGAJĄCE
PRZEZNACZONY DO STOSOWANIA W LOKALACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

 

  • wystarczy do zabezpieczenia nawet 1000 m2
  • skuteczne działanie - aż dwie substancje czynne
  • stosowany przez profesjonalne ekipy dezynsekcyjne
  • polecany do użytku w lokalach użyteczności publicznej

 
OPIS PRODUKTU

BEST PENTA 250 FORTE to uniwersalny preparat owadobójczy w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania w wodzie, przeznaczony do zwalczania zarówno owadów latających (muchy, meszki, komary), jak i biegających (mrówki) w lokalach użyteczności publicznej. Środek przeznaczony dla profesjonalnych firm dezynsekcyjnych.

ZASTOSOWANIE

Preparat BEST PENTA 250 FORTE z powodzeniem można stosować w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, obiektach handlowych, lokalach użyteczności publicznej, hotelach, zakładach produkcyjnych, magazynach, pomieszczeniach gospodarczych itp.

SPOSÓB UŻYCIA

Ustalić dokładnie potrzebną ilość cieczy roboczej (1 litr cieczy na 20 m2 powierzchni opryskiwanej). Silnie wstrząsnąć opakowaniem BEST PENTA 250 FORTE aby dokładnie wymieszać jego zawartość. Przygotować 1% ciecz roboczą (np. 50 ml preparatu rozcieńczyć wodą do 5 l). W przypadku przerw, przed ponownym przystąpieniem do pracy, ciecz roboczą dokładnie wymieszać.

Uwaga! Nie stosować preparatu w miejscach składowania i przetwarzania żywności oraz w pomieszczeniach, w których przebywają alergicy.

Zwalczanie owadów latających:

  • muchy, meszki - opryskiwać należy nasłonecznione fragmenty powierzchni ścian, okolice okien, lamp, słupy nośne, miejsca składowania odpadków o ile nie są wykorzystywane jako pasza oraz inne miejsca gromadzenia się i przesiadywania owadów,

  • komary - opryskiwać miejsca zacienione, spokojne, zakamarki i naroża ścian wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Zwalczanie owadów biegających:

  • mrówki - opryskiwać należy drogi przebiegu owadów: okolice listew podłogowych, drzwi, pobliża przewodów wentylacyjnych oraz szpary i szczeliny, miejsca gnieżdżenia się szkodników (naroża ścian, szpary w podłodze, miejsca za listwami itp.) wewnątrz i na zewnątrz budynku.


skład: imidachlopryd 200 g/l, cypermetryna 50 g/l
numer pozwolenia: 6650/16

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium