Uniwersalny środek owadobójczy na PRUSAKI, KARALUCHY, MRÓWKI, MUCHY VACO 500 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 19,99 zł 19.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.00001
Producent: VACO
Kod produktu: 2084

Opis

VACO UNIWERSALNY ŚRODEK OWADOBÓJCZY
NA OWADY BIEGAJĄCE I LATAJĄCE 500 ml


GOTOWY DO UŻYCIA
DŁUGOTRWAŁE I PEWNE DZIAŁANIE

 

  • bardzo skuteczny i wydajny
  • długotrwały efekt - działa aż do 4 tygodni
  • wygodna aplikacja - atomizer
  • posiada przyjemny zapach
  • nie brudzi i nie klei się
  • doskonały do użytku domowego

 

OPIS PRODUKTU

VACO UNIWERSALNY ŚRODEK OWADOBÓJCZY to gotowy do użycia preparat przeznaczony do zwalczania owadów biegających (np. prusaki, karaluchy, mrówki, pluskwy), a także owadów latających, takich jak muchy i komary w pomieszczeniach. Produkt w poręcznej butelce z rozpylaczem.

ZASTOSOWANIE

Preparat VACO UNIWERSALNY ŚRODEK OWADOBÓJCZY może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, piwnicach, spiżarniach, na tarasach, w kempingach, oraz innych miejscach wewnątrz, gdzie można spotkać insekty.

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem wstrząsnąć pojemnikiem z preparatem VACO UNIWERSALNY ŚRODEK OWADOBÓJCZY. Dyszę opryskiwacza ustawić w odpowiedniej pozycji. Oprysk wykonać z odległości 20–30 cm tak, aby dokładnie pokryć preparatem powierzchnie, po których biegają szkodniki. Opryskiwać miejsca przebywania i gnieżdżenia owadów, dolne części ścian, powierzchnie przy listwach podłogowych, w pobliżu rur hydraulicznych i C.O., za szafkami, zlewozmywakami, wannami, ekranami, tylne ściany mebli, oraz wszelkie szpary i szczeliny stanowiące kryjówki owadów. W celu uzyskania trwałej ochrony należy zabieg powtarzać co dwa, lub trzy tygodnie, ewentualnie każdorazowo po sprzątaniu. Produkt zachowuje swoje właściwości przez około 4 tygodnie. Pomieszczenia, w których stosowany jest produkt, zabezpieczyć przed dostępem dzieci i zwierząt. Przed dezynsekcją zabezpieczyć żywność przed skażeniem. Nie stosować preparatu na żywność, oraz na powierzchnie, na których składowana, przyrządzana i konsumowana jest żywność. Nie opylać preparatem pościeli, łóżeczek, oraz zabawek dzieci. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Pomieszczenie może być użytkowane po wyschnięciu i starannym przewietrzeniu.

 

skład: permetryna 0,25 g/100 g
numer pozwolenia: 2007/04

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

12 czerwca 2021

Bardzo skuteczny środek. Neutralny zapach, wydajny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium