VOIGT VC 420 DEZOPOL dezynfekcyjno-myjący 1 l

Dostępność: brak towaru
Cena: 49,99 zł 49.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: VOIGT
Kod produktu: 803

Opis

VOIGT VC 420 DEZOPOL
dezynfekcyjno-myjący 1 l


OPIS PRODUKTU

VOIGT VC 420 DEZOPOL to płynny preparat dezynfekcyjno-myjący na bazie czwartorzędowych związków amoniowych o działaniu bakteriobójczym i grzybobójczym. Wykazuje aktywne działanie biobójcze. W stężeniach użytkowych nie posiada zapachu, nie wpływa ujemnie na dezynfekowane powierzchnie, nie powoduje korozji, nie niszczy powierzchnie lakierowanych. Dopuszczony do stosowania w placówkach służby zdrowia oraz zakładach przemysłu spożywczego.

ZASTOSOWANIE

Placówki służby zdrowia oraz obiekty weterynaryjne:

Do mycia i dezynfekcji powierzchni nie zanieczyszczonych substancjami organicznymi, podłóg, wodoodpornych ścian i sprzętów. Może być stosowany przez przecieranie - zmywanie lub moczenie. W przypadku dezynfekcji przedmiotów zanurzonych lub wypełnionych roztworem należy zwrócić uwagę na pełne zanurzenie przedmiotów lub całkowite ich wypełnienie.

Przemysł spożywczy:

Do mycia i dezynfekcji powierzchni, instalacji technologicznych, maszyn i urządzeń. Zalecany do stosowania w mleczarstwie, zakładach przetwórstwa owocowo-warzywnego, mięsnego, rybnego i piwowarskiego, zakładach gastronomicznych i kuchniach. Produkt nie może być stosowany de dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt.

SPOSÓB UŻYCIA

Roztwór roboczy przygotować bezpośrednio przed użyciem. Zaleca się stosować wodę o temperaturze około 20-30*C.

placówki służby zdrowia oraz obiekty weterynaryjne: stężenie roztworu 2,5%, czas ekspozycji 15 min,
przemysł spożywczy (gruntowna dezynfekcja): stężenie roztworu 1%, czas ekspozycji 6 godzin,
przemysł spożywczy (bieżąca dezynfekcja): stężenie roztworu 1%, czas ekspozycji 30 min.

Zdezynfekowane powierzchnie mogą być użytkowane bezpośrednio po procesie dezynfekcji. Pomieszczenia, w których dokonywano dezynfekcji powierzchni nie wymagają wentylacji.


skład: 20 g/100 g chlorku didecylodimetylo-amoniowego, 3,5 kwasu d-glukonowego, związek z N,N'-bis(4-chlorofenylo)-3,12-diimino-2,4,11,13-tetraazatetradekanodiamidyną
numer pozwolenia:
3028/06
atest: HŻ/01727/00

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium