VOIGT VC 430 DEZOPOL-MED COMPLEX dezynfekcyjno-myjący 600 ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 26,99 zł 26.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: VOIGT
Kod produktu: 2071

Opis

VOIGT VC 430 DEZOPOL-MED COMPLEX
dezynfekująco-myjący 600 ml


OPIS PRODUKTU

VOIGT VC 430 DEZPOL-MED COMPLEX to płynny preparat dezynfekcyjno-myjący na bazie czwartorzędowych związków amoniowych o działaniu bakteriobójczym, w tym Tbc, oraz grzybobójczym (w zakresie drożdżakobójczym). Wykazuje aktywne działanie biobójcze. Nie posiada zapachu, nie wpływa ujemnie na dezynfekowane powierzchnie, nie powoduje korozji, nie niszczy powierzchni lakierowanych.

ZASTOSOWANIE

Środek przeznaczony do dezynfekcji powierzchni i urządzeń odpornych na działanie wody. Zalecany do mycia i dezynfekcji powierzchni i ciągów technologicznych w zakładach przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, w tym również powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością. Polecany także do użycia w gabinetach lekarskich, stomatologicznych, odnowy biologicznej oraz zakładach fryzjersko-kosmetycznych, a także placówkach gastronomicznych. Posiada dobre właściwości myjące. Preparat może być stosowany również w celu utrzymania higieny weterynaryjnej w miejscach hodowli, przetrzymywania i transportu zwierząt. Zalecany do stosowania w szpitalach poza obszarem klinicznym, szkołach, przedszkolach, domach opieki, zakładach przemysłu spożywczego oraz innych miejscach narażonych na infekcję.

SPOSÓB UŻYCIA

Preparat gotowy do użycia. Dezynfekowane powierzchnie umyć najpierw  środkiem myjącym. Czystą powierzchnię spryskać preparatem i pozostawić na odpowiedni czas ekspozycji zgodny z obszarem zastosowania. Po procesie dezynfekcji powierzchnie przetrzeć do sucha. Po dezynfekcji powierzchnie mające kontakt z żywnością spłukać wodą pitną. Zdezynfekowane powierzchnie mogą być użytkowane bezpośrednio po procesie dezynfekcji. Pomieszczenia, w których dokonywano dezynfekcji powierzchni nie wymagają wentylacji.

Działanie bakteriobójcze i grzybobójcze (przy dużym obciążeniu białkowym) - czas działania 1 minuta, stężenie 100%.

Działanie prątkobójcze (Tbc) (przy dużym obciążeniu białkowym) - czas działania 5 minut, stężenie 100%.


numer pozwolenia: 3372/07

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium