Zatrute ziarno, trutka na myszy, szczury, trutka na nornice STRONG bromadiolon 5 kg

Dostępność: brak towaru
Cena: 89,00 zł 89.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.71429
Producent: STRONG
Kod produktu: 1439

Opis

STRONG BROMADIOLON ZIARNO
GOTOWE DO UŻYCIA ZATRUTE ZIARNO
BROMADIOLON NA MYSZY I SZCZURY 5 KG


BARDZO SKUTECZNA TRUTKA NA MYSZY I SZCZURY
W 100% SKUTECZNA PO JEDNORAZOWYM SPOŻYCIU

 

 wygodna aplikacja - gotowe do użycia zatrute ziarno

✅ wysoka skuteczność - wystarczy jednorazowe pobranie

✅ uniwersalne zastosowanie - wewnątrz i na zewnątrz budynków

✅ zawiera bitrex - substancję zniechęcającą do przypadkowego spożycia

✅ ziarno sprawdzi się również w sadach i na polach uprawnych do zwalczania NORNIC

✅ posiada środki mumifikujące gryzonie

Nieproszeni "goście" w postaci gryzoni mogą powodować niemałe szkody. Pojawiają się wszędzie tam, gdzie mogą odnaleźć pożywienie. Potrafią wślizgnąć się do pomieszczeń przez najmniejsze szpary, potrafią przegryźć się przez styropian czy wełnę ocieplającą. Kiedy odnajdą dogodne dla siebie miejsce, zakładają gniazda i rozprzestrzeniają się!
Jeśli masz problem ze szczurami i myszami, powinieneś sięgnąć po szybkie, bezkompromisowe i skuteczne rozwiązanie - zatrute ziarno STRONG!


OPIS PRODUKTU

Bardzo skuteczny środek gryzoniobójczy STRONG w formie atrakcyjnej mieszkanki zatrutego ziarna do zwalczania myszy i szczurów. Gryzonie po przyjęciu dawki preparatu giną bezstresowo z powodu wewnętrznego krwotoku długo po spożyciu (produkt nie prowadzi do zgonu przed upływem 48 godzin, nawet po spożyciu dużej dawki) i daleko od miejsca wyłożenia.

Tym sposobem inne gryzonie nie stają się podejrzliwe i nadal spożywają przynętę aż do całkowitej eksterminacji. Preparat zawiera bromadiolon - w 100% śmiertelny już po jednorazowym spożyciu. Dodatkowo aby zapobiec przypadkowemu połknięciu trutki, w jej składzie znajduje się gorzka substancja - bitrex - niewykrywalna dla gryzoni. Aromatyczna trutka zbożowa STRONG jest dużo bardziej atrakcyjna dla szkodników niż naturalna żywność!

Gryzonie mogą przegryzać kable oraz wyrządzać inne szkody. Pozostawiają odchody, które mogą nieść ze sobą wiele niebezpiecznych chorób i pasożytów! Należy jak najszybciej zastosować skuteczne rozwiązania gwarantujące pozbycie się problemu!

ZASTOSOWANIE

Trutka na myszy i szczury STRONG jest przeznaczona do zwalczania myszy domowej (mus musculus), szczura wędrownego (rattus norvegicus) oraz szczura śniadego (rattus rattus) wewnątrz i wokół budynków, a także w środkach transportu, na terenach otwartych, wysypiskach odpadów oraz w kanałach ściekowych przy zastosowaniach profesjonalnych. Jako trutka drugiej generacji, która zawiera wyjątkowo mocną substancję czynną - bromadiolon - jest ceniona i polecana przez firmy zajmujące się zwalczaniem szkodników!


Pozwala uzyskać wysoką skuteczność zwalczania gryzoni przy zachowaniu niskich kosztów zabiegów! Wybierz skuteczną trutkę na myszy STRONG

SPOSÓB UŻYCIA

Ziarno na myszy STRONG  wykładać w porcjach po 50 g przynęty w karmniku deratyzacyjnym umieszczonym na każde 10 m2 powierzchni. W celu zwalczania szczurów wykładać w karmniku deratyzacyjnym na każde 10 m2 powierzchni porcję 100 g przynęty. Dozwolone jest jedynie stosowanie produktu w dostępnych w sprzedaży, zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach deratyzacyjnych. Karmiki te powinny być przytwierdzone do podłoża.


skład: bromadiolon 0,005 g/100 g (0,005%), substancja gorzka 0,002 g/100 g (0,002%)
numer pozwolenia: PL/2017/0276/MR/SBP

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium