best ASCYP PBO nowoczesny oprysk z mikrokapsułkami 1 l MUCHY, KOMARY, PLUSKWY, KLESZCZE

Dostępność: brak towaru
Cena: 339,00 zł 339.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.55969
Producent: BEST-PEST
Kod produktu: 463

Opis

BEST ASCYP PBO
NOWOCZESNY OPRYSK Z MIKROKAPSUŁKAMI 1 L


KLESZCZE, MUCHY, MESZKI, KOMARY, PRUSAKI, KARALUCHY, PLUSKWY
NAJNOWSZA TECHNOLOGIA ZWALCZANIA OWADÓW

 

  • uniwersalny - na owady latające i biegające
  • nowoczesny - dwa rodzaje mikrokapsułek
  • wzmocniony - zawiera synergetyk - PBO

 

OPIS PRODUKTU

Preparat owadobójczy ASCYP PBO o działaniu kontaktowym i pokarmowym w formie cieczy - wodnej zawiesiny mikrokapsułek, przeznaczony do rozcieńczania wodą przed zastosowaniem. Zawiera cypermetrynę, czyli insektycyd z grupy związków pyretroidowych oraz butoksylan piperonylu - PBO - (synergetyk). To właśnie dzięki innowacyjnej kombinacji mikrokapsułek PBO i pyretroidu, preparat jest nie tylko nowoczesnym, ale przede wszystkim skutecznym rozwiązaniem problemu insektów latających i biegających.

Zawarte w oprysku PBO działa zaburzająco na system detoksacyjny owadów, a przy tym wzmaga (synergizuje) działanie pyretroidu poprzez podniesienie jego toksyczności w stosunku do zwalczanego insekta. Dodatkowo połączenie dwóch rodzajów mikrokapsułek o dużych rozmiarach bardzo podnosi działanie preparatu na powierzchniach porowatych, co jest ogromną zaletą takiego rozwiązania.

Mikrokapsułka z PBO charakteryzuje się cienką warstwą ściany o dużej przenikliwości, w skutek tego zostaje uwolniona jako pierwsza i system detoksacyjny owada jest zahamowany. Substancja aktywna, w tym przypadku cypermetryna zamknięta jest natomiast w mikrokapsułce o grubej bardzo usieciowanej strukturze ściany i małej przenikliwości. W skutego tego działają długo i systematycznie na osobniki całej populacji.

ZASTOSOWANIE

Oprysk ASCYP PBO jest przeznaczony do zwalczania owadów latających: much, meszek, komarów oraz biegających: prusaków, karaluchów, pluskiew, mrówek, rybików cukrowych i innych nachodzących z zewnątrz do pomieszczeń w mieszkaniach, lokalach, użyteczności publicznej, hotelach, obiektach handlowych, pomieszczeniach biurowych, magazynach, zakładach produkcyjnych, pomieszczeniach gospodarczych, inwentarskich itp.

SPOSÓB UŻYCIA

Zwalczanie owadów latających:

  • muchy - opryskiwać należy nasłonecznione fragmenty ścian, okolice okien, lampy, słupy nośne, miejsca składowania odpadków, o ile nie są wykorzystywane jako pasza oraz inne miejsca gromadzenia się i przesiadywania owadów,
  • komary - opryskiwać miejsca zacienione, spokojne, zakamarki i naroża ścian wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Zwalczanie owadów biegających:

  • kleszcze, prusaki, karaluchy, mrówki, pluskwy, rybiki cukrowe - opryskiwać należy drogi przebiegu owadów, okolice listew podłogowych, drzwi, pobliża przewodów wentylacyjnych i c.o. oraz szpary i szczeliny, miejsca gnieżdżenia się szkodników (naroża ścian, szpary w podłodze, miejsca za listwami itp.) wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Ustalić dokładnie potrzebną ilość cieczy roboczej (50 ml cieczy na 1 m2 powierzchni oprysku). Wstrząsnąć opakowaniem aby dokładnie wymieszać jego zawartość i przystąpić do oprysku:

  • owady latające - przygotować 0,5% ciecz roboczą (np. 50 ml preparatu rozcieńczyć w 10 l wody),
  • owady biegające - przygotować 1% ciecz roboczą (np. 50 ml preparatu rozcieńczyć w 5 l wody).


skład: cypermetryna 50 g/l, butotlenek piperonylu 150 g/l
numer pozwolenia: 4470/11

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium