best ASCYP granulat na muchy do oprysku i malowania 500 g MUCHY

Dostępność: brak towaru
Cena: 95,00 zł 95.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.8
Producent: BEST-PEST
Kod produktu: 862

Opis

BEST ASCYP GRANULAT NA MUCHY
DO OPRYSKU I MALOWANIA 500 G


DO STOSOWANIA TAKŻE W WYŻSZYCH TEMPERATURACH
PEŁNA SKUTECZNOŚĆ W CIĄGU DOBRY OD ZASTOSOWANIA

 

  • szybkie działanie - pełna skuteczność w dobę,
  • wygoda stosowania - do oprysku i malowania powierzchni,
  • bardzo skuteczny na muchy.

 


OPIS PRODUKTU

Preparat owadobójczy best ASCYP granulat na muchy w postaci granulatu, do sporządzania stężonej zawiesiny wodnej do oprysku lub malowania powierzchni. Zawiera benzoesan denatonium - substancję o bardzo gorzkim smaku zniechęcającym do przypadkowego spożycia. Można stosować w wyższych temperaturach: od 20*C do 30*C.

Uwaga! Preparat barwi zaimpregnowane powierzchnie.

ZASTOSOWANIE

best ASCYP granulat na muchy to preparat o działaniu pokarmowym i kontaktowym przeznaczony do zwalczania much w pomieszczeniach.

SPOSÓB UŻYCIA

Opryskiwanie powierzchni:

W zbiorniku opryskiwacza rozpuścić 500 g preparatu w 4 l letniej wody dokładnie mieszając aż do uzyskania jednolitego roztworu. Otrzymany roztwór preparatu wystarcza na dezynsekcję w pomieszczeniu o powierzchnie 100 m2. Bezpośrednio należy opryskać ok. 30 m2 powierzchni takiego pomieszczenia. Oprysk wykonać w miejscach gromadzenia się much, takich jak: ciepłe i nasłonecznione ściany, ramy okienne, filary, części zagród, rury, itp. Unikać miejsc narażonych na przeciągi.

Malowanie powierzchni:

W osobnym pojemniku rozpuścić 250 g preparatu w 200 ml ciepłej wody dokładnie mieszając aż do uzyskania jednolitej lepkiej zawiesiny do malowania. Otrzymana zawiesina wystarcza na dezynsekcję w pomieszczeniu o powierzchni podłogi 100 m2. Pomalować powierzchnie o wymiarach 10x30 cm lub pasy kartonu/folii polietylenowej. Rozwiesić w miejscach gromadzenia się much, takich jak: ciepłe i nasłonecznione ściany, ramy okienne, filary, części zagród, rury, itp. Unikać miejsc narażonych na przeciągi. W pomieszczeniu o powierzchni podłogi 100 m2 należy pomalować co najmniej 40 takich fragmentów.

Uwaga! Preparat zaczyna działać po zastosowaniu i osiąga pełną skuteczność w ciągu doby od zastosowania.

W przypadku ponownego pojawienia się insektów zabieg należy powtórzyć. Aby uniknąć powstania odporności owadów zaleca się stosować naprzemiennie z preparatami innej grupy chemicznej. Po utracie skutecznego działania preparatu zaimpregnowane (pomalowane lub opryskane) powierzchnie dokładnie oczyścić, tablice usunąć lub ponownie nanieść na nie zawiesinę preparatu.


skład: imidachlopryd 50 g/kg (5%), tetrametryna 5g/kg (0,5%), benzoesan denatonium
numer pozwolenia: 5286/13

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium