best DELTACAPS 50 CS bardzo mocny oprysk na PLUSKWY, KARALUCHY, RYBIKI, MRÓWKI 1 l

Dostępność: brak towaru
Cena: 349,00 zł 349.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.3485
Producent: BEST-PEST
Kod produktu: 864

Opis

BEST DELTACAPS 50 CS
BARDZO MOCNY OPRYSK 1 L


NIEZWYKLE MOCNY PREPARAT
NA PRUSAKI, KARALUCHY, PLUSKWY, MRÓWKI I RYBIKI CUKROWE

 

  • bardzo wysokie stężenie substancji czynnej
  • bardzo szybkie działanie - nawet po godzinie
  • bardzo krótki okres prewencji - tylko 2 godziny

 

OPIS PRODUKTU

Środek DELTACAPS 50 CS to płynny koncentrat do sporządzania zawiesiny wodnej, przeznaczony do zwalczania owadów biegających w higienie sanitarnej. Wykazuje działanie pokarmowe i kontaktowe.

ZASTOSOWANIE

Preparat przeznaczony jest do zwalczania owadów biegających jak prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki i rybiki cukrowe w higienie sanitarnej. DELTACAPS 50 CS może być stosowany w mieszkaniach, pomieszczeniach gospodarczych, zakładach produkcyjnych, przetwórstwa spożywczego, magazynach, obiektach handlowych, inwentarskich, pomieszczeniach biurowych, lokalach użyteczności publicznej, hotelach, itp.

SPOSÓB UŻYCIA

Ustalić dokładnie potrzebną ilość cieczy roboczej (50 ml cieczy na 1 m² oprysku). Wstrząsnąć opakowaniem DELTACAPS 50 CS aby dokładnie wymieszać jego zawartość. Przygotować 1% ciecz roboczą (np. 50 ml preparatu rozcieńczyć wodą do 5 l). Opryskać drogi przebiegu owadów: okolice listew podłogowych, drzwi, pobliża przewodów wentylacyjnych i c.o. oraz szpary i szczeliny, miejsca gnieżdżenia się szkodników (naroża ścian, szpary w podłodze, miejsca za listwami itp.).

Okres od zastosowania produktu do uzyskania skutku biobójczego: od 1 do 24 godzin. W przypadku ponownego pojawiania się insektów zabieg należy powtarzać w odstępach miesięcznych. Obiekt może być oddany do użytku po całkowitym wyschnięciu i starannym wywietrzeniu. Należy starannie odkazić (przez umycie wodą z detergentem) powierzchnie skażone preparatem, które mogą kontaktować się z żywnością, paszą albo ludźmi i zwierzętami. Minimalny czas wentylacji pomieszczeń: 2 godziny.


skład: deltametryna 50 g/l
numer pozwolenia: 5679/14

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium