best Muchomox Turbo+ granulat do malowania powierzchni 500 g MUCHY

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 75,00 zł 75.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: 559

Opis

BEST MUCHOMOX TURBO+
GRANULAT DO MALOWANIA POWIERZCHNI 500 G


DO ZWALCZANIA MUCH
MOŻNA STOSOWAĆ W WYŻSZYCH TEMPERATURACH

 

  • do malowania powierzchni,
  • natychmiastowe działanie - już po 5 minutach,
  • długotrwały efekt - nawet do 6 tygodni.

 


OPIS PRODUKTU

Preparat owadobójczy best Muchomox Turbo+ w postaci granulatu do bezpośredniego stosowania, do sporządzania zawiesiny - do malowania powierzchnie. Zawiera benzoesan denatonium (substancja o bardzo gorzkim smaku zniechęcająca do przypadkowego spożycia). Działa dobrze w podwyższonej temperaturze (20-30*C).

ZASTOSOWANIE

Środek best Muchomox Turbo+ przeznaczony jest do zwalczania much w pomieszczeniach gospodarczych i inwentarskich (chlewnie, obory, stajnie, kurniki, gołębniki, itp.).

SPOSÓB UŻYCIA

Wymieszać trzy części wagowe preparatu best Muchomox Turbo+ z jedną częścią wagową wody (3:1) do uzyskania jednolitej konsystencji i pozostawić przez kilka godzin. Następnie rozprowadzić za pomocą pędzla w miejscach częstego przebywania much na powierzchniach nasłonecznionych, które są niedostępne dla zwierząt m.in. okiennice, belki, odsłonięte elementy konstrukcyjne. Przed wykonaniem zabiegu, malowane powierzchnie starannie oczyścić z kurzu.

Można również pomalować tablice (pasy kartonu/folii polietylenowej o wymiarach 10x30 cm) i rozwiesić w miejscach gromadzenia się much, takich jak: ciepłe i nasłonecznione ściany, ramy okienne, filary, części zagród, rury, itp. Unikać miejsc narażonych na przeciągi. W pomieszczeniu o powierzchni podłogi 100 m2 należy pomalować co najmniej 40 takich tablic.

W chlewniach preparat stosować powyżej 1,5 m, a w oborach - powyżej 2 m od podłogi. Nie stosować na powierzchniach, z którymi będzie się stykała żywność, pasza, naczynia na żywność, żłoby i poidła oraz miejsca, z którymi mają kontakt zwierzęta i ptactwo. Preparat zaczyna działać natychmiast po zastosowaniu (po ok. 5 minutach) i osiąga pełną skuteczność w ciągu 1 doby od zastosowania. Skuteczny przez około 6 tygodni od momentu wymalowania. W przypadku ponownego pojawienia się szkodnika zabieg należy powtórzyć. Pomieszczenie może być oddane do użytku od razu po zastosowaniu preparatu. Po utracie skutecznego działania preparatu pomalowane powierzchnie oczyścić, tablice usunąć lub ponownie nanieść na nie zawiesinę preparatu.

Uwaga! Preparat w postaci zawiesiny barwi zaimpregnowane powierzchnie na kolor żółty.

 

skład: acetamipryd 5 g/kg, benzoesan denatonium
numer pozwolenia:
4370/11

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl