best Rat Killer Perfekt granulat BRODIFAKUM 10 kg SZCZURY, MYSZY

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 164,99 zł 164.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.71428
Producent: -
Kod produktu: 562

Opis

BEST RAT KILLER PERFEKT
GRANULAT BRODIFAKUM 10 KG


SKUTECZNA TRUTKA NA SZCZURY I MYSZY
ŚMIERTELNA PRZY POBRANIU POJEDYNCZEJ DAWKI

 

  • bardzo skuteczna,
  • gotowa do użycia.

 


OPIS PRODUKTU

best Rat Killer Perfekt granulat jest gotową do użycia granulowaną przynętą do zwalczania szczurów i myszy. Preparat zawiera benzoesan denatonium, substancję o gorzkim smaku, zabezpieczającą przed przypadkowym spożyciem przez człowieka.

ZASTOSOWANIE

Przynęta przeznaczona do użytku wewnątrz oraz wokół budynków (mieszkalnych, użyteczności publicznej, inwentarskich, przemysłowych, magazynowych itp.).

SPOSÓB UŻYCIA

Wyłożyć preparat w porcjach, w miejscach najczęściej odwiedzanych przez gryzonie (w pobliżu ich kryjówek i na drogach przebiegu, wzdłuż ścian, w miejscach spokojnych i suchych). Zaleca się stosowanie produktu w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach deratyzacyjnych. Karmniki te powinny być przytwierdzone do podłoża. W przypadku gdy karmnik deratyzacyjny nie może być zastosowany, przynętę należy umieścić tak aby organizmy niebędące przedmiotem zwalczania nie mogły do niej dotrzeć.

Zwalczanie szczurów:

10-60 g przynęty w karmnikach deratyzacyjnych lub zabezpieczonych punktach z przynętą rozmieszczonych co 5 m (wysoka infestacja) lub 10 m (niska infestacja).

Zwalczanie myszy:

5-20 g przynęty w karmnikach deratyzacyjnych lub zabezpieczonych punktach z przynętą rozmieszczonych co 2 m (wysoka infestacja) lub 5 m (niska infestacja).

Preparat jest skuteczny już po pobraniu przez gryzonie pojedynczej dawki. Gryzonie giną po kilku dniach (3-5) od pobrania przynęty.


skład: brodifakum 0,005 g/100 g, benzoesan denatonium
numer pozwolenia: PL/2014/0118/MR

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

17 listopada 2015

Super Killer szczury nie mają szans:)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium