best Rat Killer Perfekt kostka BRODIFAKUM karmnik + trutka 6 szt. MYSZY, SZCZURY

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 10,50 zł 10.50
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 995

Opis

BEST RAT KILLER PERFEKT
KOSTKA BRODIFAKUM
KARMNIK + TRUTKA 6 SZT.


TRUJĄCA JEDNODAWKOWA PRZYNĘTA POKARMOWA
DO ZWALCZANIA MYSZY I SZCZURÓW

 

  • do stosowania wewnątrz pomieszczeń,
  • bezkontaktowa forma wykładania trutki,
  • właściwości mumifikujące.


OPIS PRODUKTU

Gotowe do użycia karmniki z jednodawkową trutką w formie kostek (bloczków woskowych) best Rat Killer Perfekt o właściwościach mumifikujących, przeznaczone do zwalczania szkodników sanitarnych - myszy i szczurów. Dzięki połączeniu karmników deratyzacyjnych z gotową do użycia trującą przynętą osiągnięto bezkontaktową formę wykładania trutki, co zdecydowanie zwiększa tak wygodę, jak i bezpieczeństwo wykładania takiego preparatu. Środek zawiera brodifakum, czyli związek z grupy antykoagulantów oraz benzoesan denatonium - czynnik zniechęcający ludzi do spożycia.

ZASTOSOWANIE

Karmniki z trutką best Rat Killer Perfekt można stosować w pomieszczeniach (lokalach użyteczności publicznej, hotelach, mieszkaniach, zakładach produkcyjnych, magazynach, obiektach handlowych i inwentarskich, oborach, chlewniach, mleczarniach itp.) oraz na zewnątrz - w bezpośrednim ich sąsiedztwie po umieszczeniu jej w stacji deratyzacyjnej.

SPOSÓB UŻYCIA

Preparat w porcjach wykładać, najlepiej w stacjach deratyzacyjnych lub płytkich naczyniach, w miejscach najczęściej odwiedzanych przez gryzonie (w pobliżu ich kryjówek i na drogach przebiegu, wzdłuż ścian, w miejscach spokojnych). Preparat w karmnikach wykładać co 1-5 m. Puste karmniki systematycznie wymieniać na nowe aż do momentu całkowitego wytępienia gryzoni, co następuje po około 2 tygodniach od rozpoczęcia deratyzacji. Gryzonie zaczynają padać po 4 dniach od momentu jednorazowego spożycia trutki.


skład: brodifakum 50 mg/1 kg (0,005%), benzoesan denatonium
numer pozwolenia: 0339/03

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl