best silnie wabiąca pułapka na MUSZKĘ OWOCÓWKĘ + uzupełniacz GRATIS

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 18,00 zł 18.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 1219

Opis

BEST
SILNIE WABIĄCA PUŁAPKA NA MUSZKĘ OWOCÓWKĘ
+ UZUPEŁNIACZ GRATIS


SPECJALNA KONSTRUKCJA PUŁAPKI
WYJĄTKOWA KOMPOZYCJA PŁYNU WABIĄCEGO

 

  • długie działanie - nawet do 8 tygodni,
  • bezpieczna - wyłącznie naturalne składniki,
  • skuteczna - zapobiega rozmnażaniu się muszek.

 


OPIS PRODUKTU

Pułapka best na muszkę owocówkę oparta wyłącznie na naturalnych składnikach przeznaczona do monitorowania aktywności muszki owocowej (Drosophila melanogaster). Zapewnia doskonałą ochronę dzięki specjalnej konstrukcji pułapki - estetyczny wygląd gruszki - oraz wyjątkowej kompozycji płynu.

ZASTOSOWANIE

Pułapka przeznaczona do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, restauracjach, cukierniach, sklepach oraz miejscach użyteczności publicznej.

SPOSÓB UŻYCIA

Aktywować pułapkę pociągając za uchwyt w kształcie liścia. Liść musi zostać całkowicie oderwany. W przeciwnym razie skuteczność pułapki będzie mniejsza. Otworzyć buteleczkę z płynem. Wlać całą zawartość płynu do pułapki. Nie rozcieńczać płynu wodą. Gotową do użycia pułapką umieścić w pobliżu miejsc gromadzenia się owadów, np. owoców. Po upływie 4 tygodni pułapkę należy ponownie aktywować poprzez uzupełnienie płynem. Nie usuwać owadów znajdujących się wewnątrz pułapki. Po  tygodniach zużytą pułapkę traktować jako odpad komunalny.

Ze względu na specyficzne zachowanie muszki owocowej, skuteczność pułapki wzrasta porą nocną. Nie stawiać pułapki w pobliżu przedmiotów: szklanek, kubków itp. Jeśli w pułapce zaobserwowano zwabione muszki, nie zmieniać lokalizacji pułapki. Pod żadnym pozorem nie myć pułapki stosując detergenty lub inne środki chemiczne. Co drugi dzień ostrożnie wstrząsnąć pułapką, aby nie dopuścić do przytkania otworu pułapki przez owady.

skład: naturalne atraktanty spożywcze

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl