Trutka na szczury
Trutka na szczury

Trutki na szczury, jak wybrać odpowiednia ?

Aby deratyzacja odbyła się skutecznie należy odpowiednik dobrać trutkę na gryzonie. Skutecznym sposobem na gryzonie są rodentycydy drugiej generacji posiadające aktualne atesty i pozwolenia Ministerstwa Zdrowia. Najskuteczniejsze działanie maja zazwyczaj trutki w formie saszetek z pasta ponieważ zawierają silne substancje wabiące myszy i szczury. Trutki posiadają właściwości mumifikujące. 

Aby odpowiednio dobrać trutkę zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Doradca podpowie w jaki sposób pozbyć się szczurów oraz jak zabezpieczyć obiekt. 

Jaka trutkę wybrać? 

Na rynku znajdziemy wiele produktów do zwalczania gryzoni. Aby pozbyć się wyjątkowo odpornego i trudnego szczura polecamy trutki w formie płynnej do zatrutej przynęty lub piany która pokrywa ciało gryzonia. Trutki w formie pasty w saszetkach oraz kostek woskowych zalecamy umieszczać w bezpiecznych karmnikach deratyzacyjnych, które ochronią przed przypadkowym spożyciem przez np. zwierzęta domowe. 

 

Trutka na bazie brodifacoum - najszybciej działająca substancja do zwalczania myszy i szczurów dostępna w formie pasty oraz kostek woskowych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl