ONE SHOT NA KARALUCHY oprysk o długotrwałym działaniu i natychmiastowym efekcie 30 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 24,99 zł 24.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.07704
Producent: ONE SHOT
Kod produktu: 1130

Opis

ONE SHOT NA KARALUCHY
OPRYSK O DŁUGOTRWAŁYM DZIAŁANIU

I NATYCHMIASTOWYM EFEKCIE 30 ML


NATYCHMIASTOWY EFEKT BIOBÓJCZY

 

  • przeznaczony do zwalczania karaluchów i prusaków
  • nadaje się do oprysku i zamgławiania
  • do stosowania wewnątrz i na zewnątrz
  • polecany przez profesjonalne ekipy dezynsekcyjne

 

OPIS PRODUKTU

Preparat ONE SHOT NA KARALUCHY do skutecznego zwalczania karaluchów i prusaków na powierzchniach gładkich i porowatych. Środek zawiera bardzo trwały i wykazujący natychmiastowy efekt biobójczy (efekt knock-down nazwany uderzeniowym) syntetyczny pyretroid: cypermetrynę. Środek można z powodzeniem stosować tak jako oprysk, jak i do zamgławiania.

Parę słów na temat karaczanów:

Długość samców w przypadku karaluchów wynosi około 25 mm a samic blisko 32 mm. Są one błyszczące i ciemnobrązowe, prawie czarne z wyglądu. Poczwarki (formy nierozwinięte) mogą być czerwono-brązowe. Słabo wspinają się po gładkich powierzchniach, co może zredukować ich występowanie w budynkach. Dobrze tolerują zimno, dlatego łatwo je znaleźć na zewnątrz budynków, w rynnach, ogrodach, studzienkach ściekowych, zewnętrznych konstrukcjach z cegieł i innych.

Samiec prusaka jest brunatno-żółty z jaśniejszymi nogami i czułkami. Samica natomiast jest nieco ciemniejsza. Na głowie znajdują się długie, cienkie czułki zbudowane z licznych członów. Są one w ciągłym ruchu, gdyż dla karaczana są ważnymi narządami zmysłowymi. Prusaki często je czyszczą przesuwając przez aparat gębowy. Odnóża ich są długie i mają charakterystyczne kolce na goleniach. Stopa zbudowana jest z 4 członów, który każdy ma przylgi, a ostatni ma dodatkowo poduszeczkę i pazurki. Dzięki tak zbudowanym stopom, może łatwo poruszać się po gładkich i pionowym powierzchniach. Prusak ma dobrze wykształcone skrzydła, ale nie fruwa. Używa skrzydeł do "lotu szybowcowego" lub jako "spadochronu" przy spadaniu z większych wysokości. Jest owadem występującym gromadnie, najczęściej w lokalach z centralnym ogrzewaniem.

ZASTOSOWANIE

Preparat ONE SHOT NA KARALUCHY może być stosowany w następujących obiektach: w budynkach mieszkalnych, gospodarstwach rolniczych, budynkach użyteczności publicznej, zakładach przetwórstwa spożywczego (w domach, szkołach, żłobkach, przedszkolach, siłowniach, koszarach, kinach, teatrach, poczekalniach, stacjach i lotniskach, stołówkach, hotelach, restauracjach, szpitalach - w obszarach niezwiązanych z działalnością kliniczną, domach opieki i spokojnej starości, w wiatach, budynkach gospodarczych, w budynkach gospodarstwa rolnego - takich jak stodoły, stajnie, mleczarnie i w dojarniach) oraz na zewnątrz tych pomieszczeń: ściany zewnętrzne, fundamenty, tarasy, szczeliny okienne, podjazdy, chodniki, ścieżki, parkingi, przy pojemnikach na odpady.

SPOSÓB UŻYCIA

Należy właściwie wyznaczyć obszar objęty zabiegiem. Preparat ONE SHOT NA KARALUCHY stosuje się jako roztwór wodny, przygotowywany w momencie użycia. Stosowanie za pomocą opryskiwaczy ciśnieniowych bądź poprzez zamgławianie drobnokropliste ULV, w ilości: 1 litr gotowego roztworu na 10-15 m2 powierzchni, w następujących dawkach:

W pomieszczeniach wewnętrznych:

Przygotować roztwór 1% (100 ml na 10 l wody) w zależności od wielkości powierzchni i ilości szkodników. Rozprowadzać na podłodze w kątach, zakamarkach, szczelinach, listwach przypodłogowych, itp.

Na zewnątrz pomieszczeń:

Przygotować roztwór 1% (100 ml na 10 l wody) i rozprowadzać go na zewnętrznych ścianach budynków, chodnikach itp. Preparat może być stosowany na zewnątrz pomieszczeń metodą malowania.


skład: cypermetryna  10,25 g/100 g
numer pozwolenia: 5558/13

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium