Lepy na myszy: Siła kleju w walce z gryzoniami!

W naszym sklepie oferujemy szeroki asortyment pułapek klejących na myszy w różnych wariantach cenowych, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb i budżetu klienta. Mamy skuteczne rozwiązania bez względu na to, czy potrzebujesz jednej pułapki do użytku domowego, czy też większej ilości pułapek do ochrony obiektów przemysłowych. Posiadamy wyselekcjonowane pułapki lepowe, które wykorzystują mocne substancje klejące, gwarantujące schwytanie myszy.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. wysokiej jakości lep do walki z gryzoniami - TRAPPER Glue Boards. To specjalistyczna pułapka lepowa, które wyróżnia się niezwykle mocnym klejem, umożliwiającym skuteczne złapanie zarówno myszy jak i szczura. Pułapki klejące TRAPPER Glue Boards są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. W zestawie znajdują się tacki z klejem, które są wysuwane z boku opakowania, co ułatwia ich wykładanie podczas prac deratyzacyjnych.

Dzięki elastyczności kleju, możesz formować pułapki według własnych potrzeb, tworząc np. tunele lub inne kształty. Są bezpieczne zarówno dla ludzi jak i zwierząt domowych, dzięki czemu nadają się do zastosowania wewnątrz obiektów mieszkalnych a także w budynkach użyteczności publicznej. Wybierz odpowiednie pułapki lepowe, aby zabezpieczyć otoczenie przed gryzoniami i ciesz się spokojem oraz higieną! Z nami zwalczanie myszy staje się prostsze i bardziej dostępne dla każdego.

Lepy na myszy

Bez szans na ucieczkę! Jakie są zalety pułapek klejących w walce z myszami ?

  • Ekologiczne rozwiązanie - Lepy na myszy są formą ekologicznego zwalczania gryzoni, bez konieczności stosowania toksycznych trutek, które mogą negatywnie wpływać na środowisko.

  • Bezpieczeństwo dzieci i zwierząt domowych - Pułapki klejące są dosyć bezpieczne w stosowaniu, co zapewnia ochronę dzieci przed kontaktami z trutkami i innymi niebezpiecznymi substancjami. Dzięki brakowi substancji biobójczych nie ma ryzyka zatruć dla zwierząt domowych.

  • Kontrola gryzoni w miejscach wrażliwych - Pułapki klejowe na myszy są niezawodnym rozwiązaniem w miejscach, gdzie zastosowanie trutki lub innych substancji biobójczej jest niewskazane, takich jak szpitale, sklepy spożywcze, restauracje, jadłodajnie oraz inne miejsca w których istnieje ryzyko styczności z żywnością.

  • Wszechstronność zastosowania - Pułapki klejące są uniwersalnym narzędziem w zwalczaniu nie tylko myszy lecz wielu gatunków szkodników, takich jak szczury, nornice lub insekty. Oznacza to, że jedno rozwiązanie może pomóc w kontroli różnych plag i inwazji.

  • Wygoda i łatwość zastosowania - Pułapki klejące można łatwo zastosować bez specjalistycznego sprzętu. Wystarczy umieścić je w odpowiednich miejscach i poczekać na efekty. Zastosowanie lepów na myszy nie wymaga skomplikowanych procedur ani specjalnych umiejętności.

  • Ekonomiczne rozwiązanie - W porównaniu do niektórych specjalistycznych produktów i zaawansowanych metod zwalczania gryzoni, lepy na myszy są stosunkowo niedrogie, co sprawia, że są ekonomicznym i łatwo dostępnym rozwiązaniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium