Odstraszacz szczurów: Skuteczność ultradźwięków czy moc preparatów zapachowych ?

W kategorii "Odstraszacz szczurów" znajduje się szeroki wybór ultradźwiękowych urządzeń, które są rewelacyjnym sposobem na pozbycie się problemu z gryzoniami. Odstraszacze na szczury działają poprzez emitowanie wysokich zakresów fal dźwiękowych, które są nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt domowych, ale skutecznie drażnią system nerwowy gryzoni. Posiadamy różne modele odstraszaczy, w tym takie, które emitują zmienny zakresem fal oraz szeroki kątem padania ultradźwięków. Dzięki specjalnie zaprojektowanym rozwiązaniom można odstraszać szczury na większym obszarze.

W ofercie sklepu posiadamy również specjalistyczne odstraszacze na szczury dedykowane do użytku zewnętrznego. Są one wodoszczelne, dzięki czemu mogą działać w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. W ofercie znajdują się również ultradźwiękowe odstraszacze na szczury wyposażone w czujniki ruchu o imponujących zasięgach nawet do 2000 m. kw. To idealne rozwiązanie do ochrony posesji o większym metrażu.

Oprócz tego, oferujemy innowacyjne odstraszacze na szczury, kuny, łasice i inne gryzonie w formie np. żelu. Produkty tego typu zawierają substancje, które silnie drażnią receptory smakowe i węchowe gryzoni, co sprawia, że unikają one obszarów, gdzie takie preparaty są zastosowane. Substancje żelowe posiadają charakterystyczny, mocny zapach, którego gryzonie nie akceptują. Wywołują silne podrażnienia u szczura, co skutecznie zabezpiecza powierzchnie i przedmioty przed gryzieniem. Żelowy środek na szczury można stosować w różnych lokalizacjach, takich jak domy, szopy, strychy, magazyny, poddasza, oraz wszędzie tam, gdzie gryzonie mogą stanowić zagrożenie.

Odstraszacz szczurów

Bez trutki bez pułapki: Kiedy wybrać odstraszacze na szczury ?

Zwalczanie szczurów stało się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Odstraszacze na szczury to innowacyjne rozwiązania, które nie wymagają zastosowania pułapek ani toksycznych trutek. Kiedy zastosować odstraszacze? Gdy zależy Ci na bezpieczeństwie swojego domu, zdrowiu rodziny oraz czystości i higieny w pomieszczeniach, to odstraszacze są rewelacyjnym rozwiązaniem.

Działają bezpiecznie, nie zawierają toksycznych substancji i nie powodując szkód dla ludzi czy zwierząt domowych. Kiedy jeszcze stosować odstraszacze ? Nasuwa się odpowiedź, że wtedy gdy nie chcesz stosować trutki na szczury. Substancje biobójcze mogą pozostawiać martwe szczury w trudno dostępnych miejscach, co może prowadzić do nieprzyjemnych widoków, zapachów i dezorganizacji. Odstraszacze to specyficzny środek na szczury, który nie pozostawia toksycznych śladów, a gryzonie błyskawicznie opuszczają teren, reagując na nieprzyjemny zapach lub dźwięk.

Dlaczego warto wybrać odstraszacze na szczury ? Poznaj zalety tych rozwiązań!

  • Ochrona zdrowia i bezpieczeństwa - Jeśli martwisz się, że stosowanie trutek może stanowić niebezpieczeństwo dla dzieci i zwierząt domowych to odstraszacz szczurów jest bezpiecznym wyborem. Odstraszacz na szczury nie posiada substancji trujących ani nie stanowi fizycznego zagrożenia dla większości organizmów.

  • Miejsca użyteczności publicznej - W hotelach, restauracjach, stołówkach, sklepach i innych miejscach użyteczności publicznej, odstraszacze pomagają utrzymać czystość i higienę bez zastosowania środków biobójczych, zapewniając komfort i ochronę zdrowia klientom.

  • Ekologiczny wybór - Dla osób dbających o środowisko naturalne i chcących uniknąć stosowania toksycznych substancji biobójczych, odstraszacze na szczury stanowią bardziej ekologiczne rozwiązanie.

  • Brak zanieczyszczenia substancjami toksycznymi - Środki toksyczne i biobójcze mogą zanieczyścić potencjalne źródła wody pitnej i środowisko naturalne. Odstraszacze na szczury nie pozostawiają żadnych trujących substancji w otoczeniu.

  • Działanie na różne gatunki - Odstraszacz szczurów może mieć wszechstronne zastosowanie, gdyż może skutecznie działać na inne gryzonie, takie jak myszy, kuny, łasice oraz krety i nornice.

  • Niski koszt eksploatacji - Po zakupie ultradźwiękowego odstraszacza na szczury nie ma konieczności regularnego dokupywania preparatów, wabików lub pułapek. Ultradźwiękowe urządzenia odstraszające zużywają mało energii elektrycznej, co powoduje, że w dłuższej perspektywie może to być bardziej ekonomiczne rozwiązanie.

  • Ochrona roślinności i upraw - Oferta odstraszaczy na szczury może chronić ogrody, plantacje i uprawy rolnicze przed zniszczeniami spowodowanymi przez gryzonie.

  • Możliwość wykorzystania na zewnątrz i wewnątrz - Większość odstraszaczy na szczury można stosować zarówno w pomieszczeniach wewnętrznych, jak i na zewnątrz. Niektóre odstraszacze zewnętrzne działają na inne szkodniki, takie jak dzikie zwierzęta lub ptaki, co może pomóc w ochronie roślin. Szczury wewnątrz budynku mogą generować hałas i stresować mieszkańców. Odstraszacze na szczury pomagają uniknąć tych problemów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium