Jak się pozbyć kotów? Spray odstraszający koty

Jak się pozbyć kotów? Spray odstraszający koty

Jak się pozbyć kota?

Koty to ciekawskie zwierzęta, które chodzą swoimi drogami. Zdarza się, że koty szczególnie te bezpańskie zaglądają do naszych ogródków. Niestety, nie zawsze są dla nas pożądanymi gośćmi. Kot potrafi zostawić brzydko pachnącą niespodziankę w naszym ogródku czy piaskownicy naszych dzieci. Trawnik, rabaty kwiatowe, sadzonki warzyw są również na to narażone. Jak skutecznie odstraszyć koty z naszego ogrodu?


Dzięki nim ciężka praca i piękna wizja ogrodu nie pójdą na marne. Są to skuteczne i bezpieczne sposoby na to, aby pozbyć się bezpańskich kotów z ogrodu. Wcale nie trzeba stosować agresywnych metod. Użyj skutecznego i naturalnego odstraszacza !

Co zrobić, jeśli kot załatwia się w ogródku?

Bezdomne koty nie lubią niektórych zapachów roślin, dlatego idealnie sprawdzi się naturalny odstraszacz na Psy i Koty.

odstraszacz na koty

Spray na koty skutecznie je odstraszy z Twojego ogrodu. Spryskaj nim miejsca przy samym ogrodzeniu, aby te zwierzęta w ogóle nie zbliżały się do granicy działki. Sprayu użyj też tam, gdzie widujesz je na swojej posesji. Możesz też polać koty z zaskoczenia wodą za każdym razem, jak zobaczysz je na swoich rabatkach. Koty nie lubią wody, dlatego to też je skutecznie odstraszy.

Aby wzmocnić działanie odstraszania warto również zastosować sprawdzony odstraszacz elektroniczny ze stroboskopem ANIMAL-AWAY.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium