Sposoby płatności

SPOSOBY PŁATNOŚCI
PRYSKAJ.PL

 

Dostępne są następujące sposoby płatności:

Płatności Shoper - bezpieczeństwo płatności online zapewnia Autopay - www.autopay.pl

Przedpłata - forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym PRYSKAJ.PL, zamówienie jest przekazywane do realizacji. Informujemy, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

Pobranie - zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. W wybranych przypadkach sklep PRYSKAJ.PL zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

Gotówka - zapłata gotówką lub kartą sprzedawcy przy odbiorze osobistym zamówienia. W wybranych przypadkach sklep PRYSKAJ.PL zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

Ze względów bezpieczeństwa, każda transakcja płatności elektronicznej jest weryfikowana przez operatora (termin weryfikacji nie jest zależny od sklepu), z chwilą realizacji płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium