Armatka hukowa: Moc dźwięku w ochronie upraw!

W ofercie naszego sklepu znajdują się armatki hukowe, które stanowią doskonałą ochronę dla sadów owocowych, plantacji, terenów rolniczych oraz obszarów leśnych i rybnych stawów hodowlanych. Urządzenia tego typu znakomicie odstraszają zwierzynę leśną i zapewniają bezpieczeństwo uprawom oraz hodowlom. Armatki hukowe stosowane są również przez leśniczych oraz koła łowieckie do płoszenia zwierząt wyrządzających szkody.

Systemy hukowego odstraszania zostały zaprojektowane z myślą o skutecznym płoszeniu dzikich zwierząt z dużych obszarów. Armatki hukowe zasilane są propanem i butanem. Proces rozpoczyna się od uwolnienia gazu znajdującego się w butli, który później jest kierowany w stronę dyszy. W momencie, gdy zostanie osiągnięte odpowiednie stężenie gazu, to dochodzi do jego zapłonu. Armatki hukowe są wykorzystywane w odstraszaniu takich gatunków zwierzyny leśnej jak: dziki, sarny, jelenie, lisy czy zające. Gatunki te stanowią zagrożenie dla rolników, sadowników i plantatorów.

W ofercie posiadamy profesjonalną armatkę hukową GUARDIAN 2, która emituje dźwięki wystrzałów o sile głośności w zakresie 80-120 dB. Urządzenie posiada regulowaną częstotliwość wystrzałów w przedziale od 3 do 30 minut. Armatka GUARDIAN 2 szczególnie polecana jest do ochrony sadów owocowych, takich jak plantacje wiśni lub czereśni. Szpaki chętnie wyjadają owoce i stanowią zagrożenie dla tych upraw. Armatka skutecznie odstrasza ptaki, chroniąc plony i uprawy sadownicze. Należy pamiętać, że armatki hukowe emitują znaczny poziom hałasu, więc konieczne jest unikanie ich zastosowania w pobliżu terenów mieszkalnych.

ARMATKA HUKOWA

Płoszenie dzikiej zwierzyny: Sprawdź zalety profesjonalnych armatek hukowych!

  • Ochrona upraw - Odstraszacze hukowe pomagają w ochronie upraw rolniczych, sadów i plantacji przed destrukcyjnym działaniem ptaków i dzikiej zwierzyny.

  • Skuteczność w odstraszaniu - Armatki hukowe są bardzo skutecznym narzędziem w odstraszaniu zwierzyny leśnej i ptaków, dzięki silnym dźwiękom wystrzałów.

  • Duży zasięg działania - Odstraszacze hukowe posiadają imponujący zasięg, co umożliwia ochronę terenów o dużej powierzchni takiej jak grunty rolne, sady, plantacje, tereny łowieckie czy stawy hodowlane.

  • Odporność na warunki pogodowe - Armatki są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, co gwarantuje niezawodność działania w różnych porach roku i w ekstremalnych warunkach.

  • Brak konieczności używania chemii - Dzięki zastosowaniu odstraszaczy hukowych, ogranicza się potrzebę stosowania chemicznych środków ochrony upraw i roślin.

  • Zminimalizowanie strat finansowych - Armatka hukowa pozwala na redukcję strat w plonach, co wpływa na poprawę dochodów rolników, sadowników i plantatorów.

--
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium