Nawozy: Zadbaj o rośliny i spraw, by kwitły w pełnej krasie!

W ofercie sklepu posiadamy kompleksową gamę nawozów, które spełniają potrzeby roślin domowych i ogrodowych. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór preparatów przeznaczonych do różnych rodzajów roślin, zapewniając im doskonałe warunki do zdrowego rozwoju i kwitnięcia. Nawozy dostępne w naszym sklepie przeznaczone są do zasilania różnych gatunków takich, jak pelargonie czy storczyki. Oferujemy również nawozy barwiące, które ożywią paletą kolorów hortensje w Twoim ogrodzie. Posiadamy również gotowe do użycia nawozy organiczne do ozdobnych gatunków roślin doniczkowych, które występują w formie aplikatora samodozującego.

W ofercie sklepu znajdują się specjalnie opracowane nawozy, dostosowane do potrzeb iglaków. Preparaty tego typu zapewniają szybkie zakwaszenie podłoża, co przyczynia się do prawidłowego wzrostu i rozwoju drzew i krzewów iglastych. Oferujemy również odpowiednio zbilansowane formuły nawozów wspomagających trawę, aby zapewnić jej zdrowy wygląd oraz gęstą, zieloną murawę. Dodatkowo w składzie produktów chroniących trawnik znajdują się wyselekcjonowane substancje aromatyczne, które powodują ucieczkę kretów występujących na nawożonej powierzchni. W asortymencie sklepu znajdują się również preparaty, które wspomagają naturalny proces kompostowania, tworząc wartościowy i odżywczy nawóz ogrodowy dla roślin.

NAWOZY

Piękna trawa, ogród bez kretów dzięki nawozom marki STRONG! Odkryj tajemnicę zielonego trawnika!

Preparat STRONG NAWÓZ TRAWNIKOWY to wyjątkowy produkt, uznawany za lidera na polskim rynku, który zdobył zaufanie i uznanie ogrodników. Dzięki jego właściwościom i skutecznemu działaniu trawnik staje się nie tylko dobrze odżywiony, lecz także jest chroniony przed szkodnikami takimi jak krety. Nawóz trawnikowy marki STRONG to idealna propozycja dla wszystkich, którzy pragną utrzymać trawnik w doskonałej kondycji przez cały sezon wegetacyjny. Preparat zawiera wiele niezbędnych składników odżywczych w tym również zeolitu, który jest minerałem wspomagającym utrzymanie wilgotności gleby. W składzie nawozu znajdują się specjalne substancje aromatyczne, które intensywnie odstraszają krety.

Dlaczego STRONG NAWÓZ TRAWNIKOWY to wybór numer jeden ?

  • Podwójne działanie - Nawóz (2w1) nie tylko odżywia trawnik, ale także skutecznie zapobiega powstawaniu kretowisk, oferując kompleksową ochronę.

  • Uniwersalne zastosowanie - Nawóz nadaje się do wszystkich rodzajów trawników, zapewniając im kompleksową pielęgnację.

  • Kompletna odżywka - Zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze takie jak azot, fosfor oraz wapń z magnezem, które wspierają zdrowy wzrost i intensywne zabarwienie trawnika.

  • Bezpieczna formuła - Preparat STRONG NAWÓZ TRAWNIKOWY nie zawiera substancji biobójczych, co oznacza, że jest bezpieczny dla środowiska i pozostałych roślin ogrodowych.

  • Łatwy w zastosowaniu - Wygodna forma granulowanego nawozu ułatwia jego aplikację na trawnik i zapewnia długotrwałe uwalnianie składników odżywczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium