Na szczury: Profesjonalne metody zwalczania gryzoni.

Najczęściej występującym gatunkiem szczurów w Polsce jest Rattus norvegicus. Są to inteligentne i elastyczne gryzonie, które znalazły swoje miejsce na całym świecie. Szczury to zwierzęta społeczne, które intensywnie się rozmnażają i żyją w dużych grupach. Obecność szczurów w okolicach domów, ogrodów czy magazynów może być powodem do zmartwień, zarówno ze względów sanitarnych, jak i gospodarczych. W tej kategorii oferujemy szeroki wybór profesjonalnych środków i rozwiązań na szczury, które stanowią skuteczny sposób zwalczania tych szkodników. W ofercie posiadamy popularne i niezwykle skuteczne produkty na szczury takie jak: pułapki, trutki, lepy oraz odstraszacze, a także karmniki deratyzacyjne i wabiki.

NA SZCZURY

Jak pozbyć się szczurów ? Poznaj skuteczne środki ochrony przed gryzoniami.

Szczury w naszym otoczeniu stanowią poważny problem, gdyż są nosicielami wielu groźnych chorób i powodują niszczenie mienia i własności. Istnieje wiele skutecznych środków ochrony, które pomogą Ci pozbyć się tych intruzów raz na zawsze. W ofercie naszego sklepu znajdują się kompleksowe rozwiązania i różnorodne produkty do walki ze szczurami. Dzięki naszym środkom możesz cieszyć się bezpieczeństwem i komfortem w swoim domu lub miejscu pracy. Oto, nasze najpopularniejsze środki ochrony:

 • Pułapki na szczury - W asortymencie sklepu znajdują się różne rodzaje pułapek na szczury, od tradycyjnych pułapek zatrzaskowych do bardziej zaawansowanych, takich jak stacje deratyzacyjne o odpowiednio zaprojektowanym kształcie pozwalającym na zastosowanie w trudno dostępnych miejscach o minimalnej powierzchni . Są one skutecznym i bezpiecznym sposobem na pozbycie się szczurów.

 • Trutki na szczury - Środki trujące na szczury są wyjątkowo skuteczne i pozwalają na definitywną eliminację gryzonia. Trutki na szczury to produkty biobójcze, które są przeznaczone zarówno do użytku profesjonalnego jak i domowego. Gwarantują 100% efekt likwidacji szkodnika i są śmiertelne po jednorazowym spożyciu przez gryzonia.

 • Lepy na szczury - Lepy na szczury to kolejny środek ochronny jaki posiadamy w ofercie sklepu. Produkty tego typu nie zawiera substancji biobójczych i są bezpieczne dla środowiska. Pułapkę w formie lepu zaprojektowano tak, aby mogła zostać idealnie dopasowana i zaginana według potrzeb. Znakomicie sprawdzają się w takich miejscach jak: strych, poddasze, sufity podwieszane, za meblami - można je stosować wszędzie tam - gdzie chcemy szybko złapać gryzonie. Lepy na szczury można zastosować również do zabezpieczania rur i instalacji sanitarnych.

 • Karmniki deratyzacyjne - Karmniki deratyzacyjne to specjalistyczny produkt przeznaczony do zwalczania szczurów. Wewnątrz karmnika wykłada się trutki w postaci kostek, pasty lub ziarna. Substancje przyciągają szczury i służą do chemiczne likwidacji szkodnika.

 • Wabiki na szczury - Wabiki są w formie granulatów lub krążków i zawierają specjalne aromaty oraz wzmacniacze smaku. Wabiki intensywnie przyciągają te gryzonie i nie zawierają trucizny. Środki wabiące przeznaczone są do wykładania w pułapkach klejowych lub mechanicznych oraz stosuje się je w chwytaczach żywołownych lub klatkach deratyzacyjnych.

Jakie są korzyści płynące z zastosowania profesjonalnych środków zwalczających szczury ?

 • Zdrowie publiczne -Zwalczanie szczurów pomaga zabezpieczyć się przed ryzykiem rozprzestrzeniania się chorób przenoszonych przez gryzonie, takich jak cholerę, tyfus czy leptospirozę, co jest istotne dla zdrowia społeczności.

 • Ochrona infrastruktury - Szczury mogą uszkadzać rury i infrastrukturę sanitarną oraz kable i przewody, co prowadzi do strat finansowych i kosztownych napraw. Likwidacja tych szkodników pomaga w utrzymaniu czystość, higienę i porządek w budynkach.

 • Zabezpieczenie żywności - Szczury mają tendencję do niszczenia i spożywania zapasów żywności i jedzenia w magazynach sklepowych i lokalach gastronomicznych. Ich zwalczanie pomaga zapobiegać stratom żywnościowym.

 • Zdrowie zwierząt domowych i hodowlanych - Zwalczanie szczurów jest istotne dla ochrony zdrowia zwierząt domowych i hodowlanych, które mogą być zarażone przez te gryzonie.

 • Zachowanie estetyki i ochrona ogrodu - Szczury często kopią ziemię i drążą tunele w poszukiwaniu pożywienia, co może niszczyć rabaty i ogrodową infrastrukturę. Gryzonie uszkadzają systemy nawadniające, instalacje elektryczne i zaplecze ogrodowe. Likwidacja tych gryzoni pomaga w zachowaniu estetyki ogrodu.

 • Ekonomiczne oszczędności - Kontrola populacji szczurów zapobiega uszkodzeniom infrastruktury i kosztom napraw. Działania takie przekładają się na ekonomiczne oszczędności dla firm i właścicieli nieruchomości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium