Zwalcz srebrzyki: Środek samoopróżniający, preparat zamgławiający, bomba na rybiki, preparat przeciw srebrzykom, fogger na rybiki, środek owadobójczy, bomba na owady

Bomba na rybiki cukrowe: Fumigacja w walce ze srebrzykami!

Rybiki cukrowe (z łac. Lepisma saccharina) to owady o srebrzysto-szarym ubarwieniu, osiągające długość do 2,5 cm, które z racji swojej kolorystyki często nazywane są srebrzykami. Owady wyposażone są w długie czułki i szczecinki na odwłoku. Rybiki preferują ciepłe i wilgotne zakamarki, najczęściej w domach, piwnicach, magazynach i innych miejscach o podwyższonej wilgotności. Żywią się skrobią, cukrem, papierem, a także martwymi owadami.

Zwalczanie rybików cukrowych może być uciążliwe, ale przy zastosowaniu odpowiednich dobranych metod można uzyskać dobre rezultaty. Jedną z najskuteczniejszych jest metoda zamgławiania (fumigacja), która polega na rozpyleniu w powietrzu specjalnego aerozolu owadobójczego. Do tego celu możemy użyć produktu o nazwie STRONG BOMBA NA RYBIKI I MRÓWKI! Jest to gotowy do użycia, mocny środek na rybiki cukrowe w postaci aerozolu samowyładowczego (fogger — bomba), przeznaczony do zwalczania wszystkich gatunków rybików i mrówek. Zawartość pojemnika wystarcza na 80 m3 kubatury pomieszczenia poddawanego zabiegowi dezynsekcji.

Bomba na rybiki

Zmierz się z rybkami cukrowymi: Tajniki zamgławiania w walce ze szkodnikami!

Zamgławianie, znane również jako fumigacja, to skuteczna i dosyć popularna metoda zwalczania rybików cukrowych, a także innych szkodników, takich jak prusaki, karaluchy czy komary. Działanie tej metody opiera się na rozpylaniu w powietrzu specjalnego aerozolu owadobójczego w postaci drobnej mgły. Zamgławianie określane jest jako metoda ULV, czyli Ultra Low Volume (ultraniska objętość kropli). Jest techniką stosowaną do aplikacji insektycydów lub innych substancji chemicznych w postaci bardzo drobnych kropel. Proces ten polega na rozpylaniu substancji chemicznej w bardzo małych ilościach w postaci delikatnej mgiełki, co pozwala na równomierne pokrycie dużej powierzchni przy minimalnym zużyciu substancji czynnej.

Własciwości tej metody mogą sprzyjać w zwalczaniu rybików cukrowych. Srebrzyki chętnie kryją się w szczelinach, zakamarkach i innych trudno dostępnych miejscach. Mgła powstała w wyniku procesu fumigacji penetruje wszystkie zakamarki i pomieszczenia, eliminując zarówno dorosłe osobniki, jak i larwy rybików, nawet te ukryte w głębokich szparach. Mgła osiada na wszystkich powierzchniach w pomieszczeniu, w tym na ścianach, podłogach, pod meblami i w zakamarkach.


Masz problem z rybikami cukrowymi? Oto skuteczne rozwiązania!

W naszym artykule blogowym: Jak pozbyć się rybika cukrowego (Lepisma saccharina)? Zagrożenia i skuteczne metody jego zwalczania znajdziesz przydatne wskazówki i sposoby, które pomogą Ci skutecznie pozbyć się niechcianych gości.

Zapoznaj się także z innymi opisami kategorii o zwalczaniu rybików cukrowych, takimi jak Żel na rybikiŚrodek na rybiki, Oprysk na rybiki, Pułapka na rybiki, Bomba na rybiki cukrowe aby uzyskać więcej informacji na temat konkretnych metod i produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium