Najlepsze i najmocniejsze lepy na myszy i szczury.

Lep na myszy i szczury to najszybszy sposób by pozbyć się gryzoni z domu, magazynu, piwnicy i garażu czy pomieszczeń hodowlanych. Lepy na szczury z wabikiem to bardzo skuteczna metoda, aby szybko pozbyć się szczura lub myszy. Gryzoń zwabiony silnym atraktantem wabiącym przykleja się do kartonowego lub plastikowego arkusza wypełnionego silnym lepem na gryzonie. Pułapki klejowe na myszy są mniejsze od lepu na szczury i posiada cieńszą warstwę kleju.

Lepowa pułapka na gryzonie to produkt gotowy do użycia, jest wyjątkowo skuteczny, nie zawiera substancji biobójczych i może być używany w miejscach, gdzie niewskazane jest stosowanie trutek. Specjalna, nowoczesna formuła kleju sprawia, że lep nie wysycha i jest odporny na zmienne warunki pogodowe.

Dzięki użyciu bardzo silnego kleju pułapka jest niesamowicie skuteczna. Pułapki lepowe na szczury i myszy to również sprawdzona metoda wspomagająca trutki na myszy i szczury ceniona przez profesjonalistów i posiadająca wysoką skuteczność i pozytywne opinie użytkowników. W przypadku niskich temperatur w zimie powinno się stosować mrozoodporny lep na gryzonie.

Lepy które nie posiadają wabika w klepu należy stosować z oddzielnym produktem (wabikiem) przeznaczonym do wabienia gryzoni.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium