Gryzonie potrafią niejednemu człowiekowi utrudnić życie. Z dnia na dzień myszy oraz szczury potrafią bowiem pojawić się w piwnicach, magazynach ze zbożem, a nawet w mieszkaniach, gdzie wykorzystują każdą szczelinę, by dostać się do środka. Ci nieproszeni lokatorzy żyją głównie w pobliżu domostw, gdyż są zwierzętami synatropijnymi, czyli takimi, które nie mogą żyć z dala od ludzi. Niemniej, dla każdego człowieka są po prostu uprzykrzającymi życie szkodnikami. Wymienione gryzonie powodują wiele problemów, a ich odchody przenoszą groźne dla ludzi choroby, dlatego też warto pozbyć się kłopotu z ich występowaniem jak najszybciej.

W tym celu zakupicie Państwo w naszym asortymencie różnego rodzaju pułapki na myszy i szczury. Przygotowaliśmy dla Państwa dyspozycji wiele wariantów, które sprawdzą się w walce z gryzoniami. Stanowią one wspaniałą alternatywę dla trutek, stanowiących zagrożenie nie tylko dla tych zwierząt, ale również i małych dzieci. W zależności od Państwa potrzeb polecamy zarówno chwytacze żywołowne, jak i pułapki powodujące szybką śmierć opisywanych gryzoni.

PUŁAPKI na MYSZY i SZCZURY

Pułapka na myszy małe to urządzenie służących do łapania myszy. Pułapki na szczury większe to urządzenia do łapania szczurów.

Skuteczne pułapki i chwytacze do wyłapywania gryzoni. Jaką pułapkę wybrać?

  • W przypadku gdy chcemy schwytać gryzonia nie robiąc mu krzywdy należy wybrać samozatrzaskową klatkę na myszy lub szczury.
  • Jeśli zależy nam na wyłapaniu jak największej ilości gryzoni w krótkim czasie, należy wybrać wabiące pułapki klejowe na gryzonie.

Gwarantujemy szybką wysyłkę w całej Polsce! Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium