Najlepsze pułapki na myszy i szczury.

Gryzonie potrafią niejednemu człowiekowi utrudnić życie. Z dnia na dzień myszy oraz szczury potrafią bowiem pojawić się w piwnicach, magazynach ze zbożem, a nawet w mieszkaniach, gdzie wykorzystują każdą szczelinę, by dostać się do środka. Ci nieproszeni lokatorzy żyją głównie w pobliżu domostw, gdyż są zwierzętami synatropijnymi, czyli takimi, które nie mogą żyć z dala od ludzi. Niemniej, dla każdego człowieka są po prostu uprzykrzającymi życie szkodnikami. Wymienione gryzonie powodują wiele problemów, a ich odchody przenoszą groźne dla ludzi choroby, dlatego też warto pozbyć się kłopotu z ich występowaniem jak najszybciej.

W tym celu zakupicie Państwo w naszym asortymencie różnego rodzaju pułapki na myszy i szczury. Przygotowaliśmy dla Państwa dyspozycji wiele wariantów, które sprawdzą się w walce z gryzoniami. Stanowią one wspaniałą alternatywę dla trutek, stanowiących zagrożenie nie tylko dla tych zwierząt, ale również i małych dzieci. W zależności od Państwa potrzeb polecamy zarówno chwytacze żywołowne, jak i pułapki powodujące szybką śmierć opisywanych gryzoni.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Pułapka na myszy małe to urządzenie służących do łapania myszy. Pułapki na szczury większe to urządzenia do łapania szczurów.

Skuteczne pułapki i chwytacze do wyłapywania gryzoni. Jaką pułapkę wybrać?

  • W przypadku gdy chcemy schwytać gryzonia nie robiąc mu krzywdy należy wybrać samozatrzaskową klatkę na myszy lub szczury.
  • Jeśli zależy nam na wyłapaniu jak największej ilości gryzoni w krótkim czasie, należy wybrać wabiące pułapki klejowe na gryzonie.

Gwarantujemy szybką wysyłkę w całej Polsce! Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium