Filtropochłaniacz OXYLINE X70523 A2P3 R D złącze bagnetowe 2 szt

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 69,00 zł 69.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: OXYLINE
Kod produktu: 2976

Opis

FILTROPOCHŁANIACZ OXYLINE X70523 A2 P3 R D
ZE ZŁĄCZEM BAGNETOWYM


KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO
SKUTECZNA OCHRONA UKŁADU ODDECHOWEGO

 

✅ ochrona: pary i gazy organiczne oraz przed pyłami, dymami i mgłami

zgodność: półmaski serii X6 i X7 oraz maski pełnotwarzowe serii X8

POCHŁANIACZ ZGODNY Z EN 14387

 

OPIS PRODUKTU

Filtrpochłaniacz X70523 A2P3 R D jest produktem wielokrotnego użytku do półmasek dwufiltrowych. Filtropochłaniacz X70523 A2P3 R D ze złączem bagnetowym, chroni przed organicznymi parami i gazami, o temperaturze wrzenia powyżej 65°C (kolor brązowy) przy stężeniu objętościowym w powietrzu nie przekraczającym 0,5% oraz przed pyłami, dymami i mgłami. Filtropochłaniacz X70523 A2P3 R D posiada złącze bagnetowe pozwalające na łączenie z półmaskami serii X6 i X7 oraz maskami pełnotwarzowymi serii X8.

W komplecie znajdują się 2 szt.

 

ZASTOSOWANIE

Najczęściej spotykane substancje, przed którymi chronią filtropochłaniacze A2P3 R D:
akrylan etylu, akrylan metylu, akrylonitryl, aldehyd glutarowy, amid kwasu akrylowego, czteroetylek ołowiu, czterometylek ołowiu, dwufenyl, fenol, kwas octowy, pestycydy, siarczan dwumetylu, wyziewy kuchenne, wyziewy silników benzynowych, wyziewy silnika diesla oraz wszystkie pozostałe substancje, przed którymi chronią pochłaniacze A2.

SPOSÓB UŻYCIA

Półmaska i maska nie dostarcza tlenu. Nie używać w środowisku, w którym stężenie tlenu jest mniejsze niż 19,5% oraz w obecności nieznanych gazów. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu wraz z instrukcją, bez podłączonych elementów oczyszczających w temperaturze od -20°C do +30°C i wilgotności RH<80%. Chronić przed bezpośrednim działaniem światła słonecznego.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium