ONE SHOT NA PCHŁY oprysk o natychmiastowym efekcie i długotrwałym działaniu 30 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 28,99 zł 28.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.42764
Producent: Monagro
Kod produktu: 1848

Opis

ONE SHOT NA PCHŁY
OPRYSK O NATYCHMIASTOWYM EFEKCIE

I DŁUGOTRWAŁYM DZIAŁANIU 30 ML


SKUTECZNIE LIKWIDUJE PCHŁY
NATYCHMIASTOWY EFEKT BIOBÓJCZY

 

  • przeznaczony do zwalczania pcheł
  • zawiera bardzo mocną substancję czynną - cypermetrynę
  • zabija szybko, działa długo
  • nadaje się do oprysku i zamgławiania
  • do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń
  • polecany przez profesjonalne ekipy dezynsekcyjne
  • działa także na inne owady latające i biegające

 

OPIS PRODUKTU

Preparat ONE SHOT NA PCHŁY do skutecznego zwalczania pcheł, oraz innych owadów na powierzchniach gładkich i porowatych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Środek zawiera bardzo mocną substancję czynną: cypermetrynę, która skutecznie zwalcza nie tylko pchły, ale także: komary, komary tygrysie, muchy, karaluchy, mrówki, rybiki, prusaki, oraz pluskwyŚrodek można z powodzeniem stosować zarówno do oprysku, jak i do zamgławiania.

ZASTOSOWANIE

Preparat ONE SHOT NA PCHŁY może być stosowany wewnątrz pomieszczeń w następujących obiektach: w budynkach mieszkalnych, gospodarstwach rolniczych, budynkach użyteczności publicznej, hotelach, restauracjach, szkołach, żłobkach, przedszkolach, siłowniach, koszarach, kinach, teatrach, poczekalniach, stacjach i lotniskach, stołówkach, szpitalach (w obszarach niezwiązanych z działalnością kliniczną), domach opieki, w wiatach, oraz na zewnątrz tych pomieszczeń: ściany zewnętrzne, fundamenty, tarasy, szczeliny okienne, podjazdy, chodniki, ścieżki, parkingi, przy pojemnikach na odpady. Preparat może być stosowany w pomieszczeniach zamkniętych, oraz na zewnątrz pomieszczeń metodą malowania, lub jako roztwór wodny, rozprowadzany pompą ciśnieniową ręczną, bądź atomizerem z napędem silnikowym.

SPOSÓB UŻYCIA

Należy właściwie wyznaczyć obszar objęty zabiegiem. Preparat ONE SHOT NA PCHŁY stosuje się jako płynną emulsję, w następujących dawkach:

  • Owady latające: w pomieszczeniach wewnętrznych - przygotować roztwór 1% (100 ml na 10 l wody). Rozprowadzać na ścianach, podłogach, żaluzjach itp. Na zewnątrz: przygotować roztwór 1% i rozprowadzać go na zewnętrznych ścianach budynków i chodnikach.
  • Owady biegające i pełzające: w pomieszczeniach wewnętrznych: przygotować roztwór 1% (100 ml na 10 l wody). Rozprowadzać na podłodze w kątach, zakamarkach, szczelinach, listwach przypodłogowych, itp. Na zewnątrz: przygotować roztwór 1% i rozprowadzać go na zewnętrznych ścianach budynków.

Okres od zastosowania produktu, do uzyskania efektu biobójczego: produkt aplikowany w dawce 50 ml na m² (5 l na 100 m²) powoduje śmiertelność owadów latających po 9 do 32 minut, a biegających po 10 do 184 minut od zastosowania.

Przed rozpoczęciem zabiegu należy usunąć wszystkie niezabezpieczone szczelnym opakowaniem artykuły spożywcze i pasze, a także zwierzęta hodowlane i domowe, oraz zabawki, nieopakowane naczynia i inne przedmioty użytkowe. Ściany pomalowane produktem zabezpieczyć przed dostępem małych dzieci. Malować powyżej 1,20 m. wysokości w przedszkolach, szkołach i żłobkach.

Niezbędny czas wentylacji pomieszczeń: 50 minut.


skład: CIPEX10E - cypermetryna 10,25 g/100 g
numer pozwolenia: 5548/13

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium