Trutka na gryzonie i nornice: Zapomnij o szkodnikach raz na zawsze!

Kret to ssak owadożerny, który znany jest z umiejętności kopania pod ziemią rozległego systemu tuneli. Z kolei nornice to małe i sprytne gryzonie, które często sprawiają problemy na polach i w ogrodach. Oba te gryzonia mogą znacząco wpłynąć na stan naszych terenów, dlatego warto wiedzieć, jak je zwalczać. Należy pamiętać, że krety są objęte ochroną na mocy rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 7 października 2014 r. (Dz.U. poz. 1348). Ochrona jednak nie dotyczy terenów takich jak: lotniska trawiaste, szkółki leśne, obiekty sportowe i ziemne konstrukcje hydrotechniczne.

Oferta trutek na gryzonie i nornice jest niezawodnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą skutecznie zabezpieczyć swój teren przed tymi uciążliwymi szkodnikami. Preparaty tego typu występują w dwóch formach: pasty i granulatu, i oba są niezwykle skuteczne. Pasta zawiera potężną substancję biobójczą o nazwie BRODIFAKUM. Sprawia ona, że trutka jest w 100% śmiertelna, już po jednorazowym spożyciu przez gryzonia lub nornicę. Mamy również rozwiązania na nornice w formie granulatu. Trutki granulowane zawierają substancję czynną o nazwie DIFENAKUM. Po ich spożyciu gryzonie nie padają od razu, lecz substancja czynna uaktywnia się w ich organizmie po pewnym czasie. To sprawia, że szkodniki padają daleko od miejsca wyłożenia trutki.

Trutka na krety i nornice

Chroń ogród i miejsce upraw! Dlaczego warto zwalczaća gryzonie, nornice i krety ?

  • Ochrona plonów i zbiorów - Zastosowanie trutek zapewnia ochronę plonów i zbiorów ogrodowych. Gryzonie i nornice mogą poważnie uszkodzać korzenie roślin i krzewów odbierając im dostęp do składników odżywczych. Eksterminacja gryzoni eliminuje to ryzyko.

  • Skuteczność w walce z gryzoniami - Trutki na gryzonie i nornice, są niezwykle efektywne w definitywnej likwidacji tych szkodników. Ich działanie opiera się na silnych właściwościach biobójczych, co sprawia, że są one w 100% śmiertelne już po jednorazowym spożyciu przez intruza.

  • Ochrona infrastruktury ogrodowej - Krety i nornice często tworzą podziemne tunele i nory, co może prowadzić do zapadlisk ziemi. Stosując środki zapobiegające się pojawieniu kretów, minimalizujesz ryzyko takich sytuacji, chroniąc bezpieczeństwo na posesji. Osiadanie ziemi może prowadzić do uszkodzeń infrastruktury, takiej jak krawężniki, chodniki czy kostka brukowa. Utrzymanie tych elementów może być kosztowne, dlatego trutki pomagają w zabezpieczeniu infrastruktury ogrodowej przed uszkodzeniami.

  • Bezpieczny warzywniak - Krety mają tendencję do niszczenia w tzw. miejscach uprawy warzyw. Odstraszanie kretów pozwala skutecznie chronić swoje plony przed stratami jakie powstają w ogródkach warzywnych.

  • Estetyczny wygląd trawnika - Krety pozostawiają kopce i niewielkie pagórki oraz wgniecenia na działce. Wpływa to negatywnie na estetykę trawnika i jego pielęgnację. Zwalczanie kretów zapewni Tobie bezpieczny, gładki i estetyczny wygląd trawnika.

  • Ekonomiczne rozwiązanie - Zwalczanie kretów i nornic eliminuje potrzebę napraw i pielęgnacji ogrodu uszkodzonego przez szkodniki. Oszczędzamy zarówno czas, wysiłek jak i pieniądze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium