Trutka na SZCZURY MYSZY granulat difenakum BEST NORMIX 1 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 34,99 zł 34.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: BEST-PEST
Kod produktu: 2328

Opis

BEST NORMIX
GOTOWA DO UŻYCIA TRUTKA NA SZCZURY I MYSZY

GRANULAT DIFENAKUM 1 KG
ZWALCZA GRYZONIE POLNE
GOTOWA DO UŻYCIA PRZYNĘTA W POSTACI GRANULATU

 

mocna substancja - wystarczy jednorazowe spożycie

wygodna aplikacja - gotowy do wyłożenia granulat

uniwersalne zastosowanie - do użytku wewnątrz i na zewnątrz

polecana przez profesjonalnych deratyzatorów

 

OPIS TRUTKI BEST NORMIX

Gotowy do użycia środek gryzoniobójczy BEST NORMIX w formie granulatu działający jako trująca jednodawkowa przynęta pokarmowa. Preparat zawiera denatonium, który ze względu na gorzki smak zapobiega przypadkowemu spożyciu przez ludzi. Preparat BEST NORMIX jest przeznaczony do zwalczania różnych gryzoni, w tym szczurów (Szczur wędrowny, Szczur śniady) i myszy (Mysz domowa) wewnątrz oraz wokół budynków a także do zwalczania szczurów na terenach otwartych i na składowiskach odpadów przez użytkowników profesjonalnych oraz profesjonalnych przeszkolonych w tym zakresie.

SPOSÓB UŻYCIA PREPARATU BEST NORMIX

Przed zastosowaniem BEST NORMIX należy przeczytać etykietę i określić poziom infestacji (liczebność organizmów szkodliwych). Przynętę należy umieścić w miejscach, w których występują oznaki aktywności, takie jak świeże odchody, wewnątrz lub w pobliżu gniazd i nor, ścieżek i miejscach żerowania gryzoni. Umieścić przynętę na całym obszarze występowania gryzoni.

  • szczury (niska populacja gryzoni): do 200 g przynęty co 10 metrów,
  • szczury (wysoka populacja gryzoni):do 200 g przynęty co 5 metrów.

Jeśli nie ma widocznych oznak aktywności szczurów w pobliżu miejsca wyłożenia przynęty po 7-10 dniach, przenieś stację deratyzacyjną do miejsca o większej aktywności.

  • myszy (niska populacja gryzoni): do 40 g przynęty co 5 metrów,
  • myszy (wysoka populacja gryzoni): do 40 g przynęty co 2 metry.

Stosowanie do nor: 20-200 g przynęty na norę.

Myszy są bardzo ciekawskie. Zaleca się aby podczas kontrolowania/uzupełniania przestawiać stacje deratyzacyjne w inne miejsca.

Często kontroluj miejsca wyłożenia przynęty w ciągu pierwszych 10-14 dni, uzupełniaj zjedzony i wymieniaj nadgryziony zniszczony przez wodę lub zanieczyszczony granulat. W przypadku zwalczania myszy i szczurów zaleca się stosowanie zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmników deratyzacyjnych. Odporne na manipulacje karmniki deratyzacyjne należy wyraźnie oznakować tak, aby było oczywiste, że zawierają one środki gryzoniobójcze i nie wolno przy nich manipulować. Karmniki te powinny być przytwierdzone do podłoża.

Jeśli w niektórych obszarach cały granulat został zjedzony należy zwiększyć ilość jego wykładania. Nie należy zwiększać ilości preparatu w jednym miejscu - karmniku deratyzacyjnym. Znacznie bardziej skuteczne jest stosowanie większej liczby miejsc wykładania karmników deratyzacyjnych z mniejszą zawartością granulatu, niż odwrotnie. Miejsca z dużą zawartością przynęty zwiększają zagrożenie dla dzikich zwierząt i innych niezwalczanych zwierząt. W celu zminimalizowania ryzyka spożycia i zatrucia przez dzieci oraz zwierzęta niebędące przedmiotem zwalczania należy w trakcie czynności kontrolnych miejsc wykładania przynęty, zebrać i usunąć padłe gryzonie, niezjedzoną przynętę i część przynęty znalezione poza karmnikiem deratyzacyjnym.

Nie należy stosować rodentycydów na bazie antykoagulantów jako przynęt stałych (długoterminowo) chyba że pod nadzorem specjalistycznej firmy ds. zwalczania szkodników lub innej odpowiednio przeszkolonej osoby. W większości przypadków przynęta na bazie antykoagulantu (difenakum) powinna osiągnąć pełną skuteczność w ciągu 35 dni. Jeżeli aktywność gryzoni utrzymuje się dłużej, należy skonsultować się z wykwalifikowanym pracownikiem deratyzacyjnym.

Jeżeli produkt jest stosowany w miejscach publicznych, obszar ten musi być oznakowany na okres zwalczania, natomiast w miejscach wyłożenia przynęty należy umieścić tabliczki informacyjne o zagrożeniach wynikających z pierwotnego lub wtórnego narażenia z antykoagulantem, jak również wskazówki odnośnie pierwszej pomocy w przypadku zatrucia.


skład: difenakum 0,05 g/kg, benzoesan denatonium 0,001%
numer pozwolenia: PL/2013/0067/A/MR

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium